Як у Житомирі ДАІ готується до шкільних канікул

Зовсім скоро школярі відправляться на літні канікули, а тому варто ще раз нагадати їм про дотримання Правил дорожнього руху.

Цього року Державтоінспекція Житомирщини виступила з новою ідеєю – проведення семінарів-практикумів з учителями шкіл області. Так, напередодні літніх канікул, вчителі предмету «Основи здоров’я», які знаходились на курсах підвищення кваліфікації в Обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відправились в Тетерівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Житомирського району.

Перед вчителями виступили представники Державтоінспекції, які озвучили невтішні статистичні дані про кількість ДТП за участю і з вини дітей. Під час лекції розбирались найтиповіші помилки дітей на дорозі, через які трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Особливий наголос було зроблено на дітей-велосипедистів, які влітку без нагляду дорослих виїжджають на проїзну частину.

Значну увагу було приділено організації відпочинку в дитячих таборах, а саме організованому виходу дітей за межі таборів, організація туристичних походів і вихід груп дітей на проїзну частину. Також вчителям було продемонстровано різні комп’ютерні програми для дітей по вивченню правил дорожнього руху, за допомогою яких, в ігровій формі, навіть учні початкових класів із задоволенням вивчають Правила дорожнього руху.

УДАІ УМВС України в Житомирській області