Житомирські водолази обстежили дно акваторії пляжів житомирського Гідропарку

З настанням літа 1 червня у Житомирі офіційно відкривається купальний сезон.

У Житомирі лише на території Гідропарку офіційно визначено пляжі, як місця для масового купання.

Водолазами міської комунальної рятувальної служби на воді обстежили дно акваторії пляжів, буями позначили межі запливу, підготовили до використання за призначенням необхідне обладнання та плавзасоби.

Міська комунальна рятувальна служба на воді забезпечена необхідним обладнанням та спорядженням і спроможна виконувати рятувально-пошукові роботи в зоні відповідальності, – переконані у Управлінні з питань НС та ЦЗН міської ради.

Місця відпочинку на території гідропарку забезпечені питною водою, пляжі обладнано кабінами для переодягання, здійснюється прибирання території.

Для забезпечення належного відпочинку громадян протягом купального сезону будуть залучатися комунальні служби міста, підрозділи органів внутрішніх справ, муніципальної міліції, санітарно-епідеміологічної служби.

Для здійснення контролю за дотриманням правил безпеки під час купання та надання першої медичної допомоги на території міських пляжів організовано щоденне чергування рятувальників та медичного працівника.

Чергування буде здійснюватися до 31 серпня з 09:00 до 21:00. За допомогою засобів гучномовного оповіщення до відпочиваючих доводитиметься необхідна інформація стосовно температури води, заходів безпеки та правил поведінки на воді.