Став відомим список мажоритарників, які йтимуть від УДАРу на Житомирщині

14 липня у Житомирі відбулася звітно-виборча конференція обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».

На конференцію прибули 30 делегатів із міських та районних Рад Житомирської області. Також серед запрошених гостей були керівники Закарпатської, Рівненської та Івано-Франківської обласних організацій партії.

На конференції Голова Житомирської обласної організації Рустам Раупов відзвітував присутнім про діяльність осередку, який він очолює вже протягом двох років. За його словами за цей період значно змінилась робота обласної організації. Це стосується як суспільної, так і політичної діяльності осередку.

Майже у 4 рази зросла кількість офіційно зареєстрованих членів партії, і це ще не межа, тому що кожний день багато людей звертається з бажанням вступити до лав УДАРу. Значну роль в цьому зіграло створення молодіжного крила партії, членами якої є патріотична молодь, яка бореться за свої права та належне майбутнє.

Став відомим список мажоритарників, які йтимуть від УДАРу на Житомирщині:

Місто Житомир, 62 виборчий округ: попередньо від УДАРу йтиме Роман Давиденко. Від об’єднаної опозиції – Геннадій Зубко, Регіони визначаються, хоча є інформація, можливо від провладної партії піде Володимир Сацюк.

Місто Бердичів 63 виборчий округ: від УДАРу може балотуватись Микола Файдун. Об’єднана опозиція віддала цей округ Павлу Жебрівському, який нещодавно провів потужний етнофестиваль, зібравши близько 20-тисяч людей у першу чергу з ружинського і бердичівського районів.

Місто Коростень 64 виборчий округ: від УДАРу піде Сергій Дмитренко.

Місто Новоград-Волинський 65 виборчий округ: хто конкуруватиме з Литвином і Французом, УДАР ще не визначився. Очевидно, що перемогти тут буде дуже складно.

Місто Малин 66 вибочий округ: Перемогти тут також непросто. Сюди УДАР відправляє Сергія Гречаного. Його конкуренти – нардеп Євген Добряк, екс-міністр юстиції Микола Оніщук та нардеп від влади Віталій Журавський.

смт Чуднів, 67 виборчий округ до якого входить і частина Житомира (Крошня та частина Богунії): цей округ УДАР може віддати Юрію Довбишу. Тут мають амбіції Віктор Развадовський та Сидір Кізін.

«За 2 роки плідної праці багатьох членів нашої партії ми довели, що здатні робити добрі справи, бути ближче до людей. Ми повинні всіма зусиллями довести до всіх свою позицію, свою ідею, свою програму. Це кардинально змінить майбутнє нашої країни на краще. Ми зможемо збудувати державу Європейського зразка», – заявив Рустам Раупов.

Делегати оцінили роботу Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» задовільною, інформує Репортер Житомира прес-служба партії

Головою обласної організації партії одноголосно переобрали Рустам Раупова, тим самим висловивши йому свою підтримку.