Відпочинок з дітьми в Криму з виїздом з Житомира. Поради батькам – вирушаємо на море за здоров’ям!

Канікули вже почалися, і батьки планують, де провести відпустку з дітьми – добре відпочити і зміцнити дитяче та своє здоров’я. Так і хочеться, щоб Ваша дитина не тільки добре відпочила і набралася сил, а й запаслася міцним здоров’ям перед початком нового навчального року.

В даний час, на жаль, у більшості батьків діти страждають певними захворюваннями або відносяться до групи «часто і тривало хворіють», тому особливо важливо скористатися літнім періодом для оздоровлення своїх дітей.

Де оздоровити Ваших дітей влітку.

Селище Щолкіно в Східному Криму – найпопулярніше місце для відпочинку з дітьми в Криму.

Сонце тут світить 2500 годин на рік, це більше, ніж в Євпаторії. Незрівнянні пісочні пляжі, море дуже тепле і мілке. Дітям купатися в Азовському морі – суцільне задоволення.

Ну чим не Таїланд? Тільки дешевше і ближче!

Тепле Азовське море з золотистим цілющим піщаним пляжем – найкраще місце для сімейного відпочинку з дітьми. Влітку температура води у відкритому морі 22-25 °C, а в прибережній смузі 30-32 °C.

Пляж складається з дрібних черепашок та піску.

У місті Щолкіно рівне дно моря, з невеликим нахилом у бік моря. Глибина 8-10 метрів, різко зменшується у відносно вузькій прибережній зоні. Іл на глибинах понад 8 метрів, пісок в прибережній зоні.

Крім того, максимальна глибина моря становить усього кілька метрів – по пляжної лінії переважають мілини, що дуже подобаються туристам, що приїжджають на відпочинок з маленькими дітьми.

Безпечний відпочинок на морі з дітьми – першорядне значення в даному випадку відіграє чистота води в морі і безпосередньо пляжу. Ці показники є основними умовами безпеки Вашого здоров’я та здоров’я Вашої дитини на відпочинку.

У місцях великого скупчення людей на морі, у великих містах, в портах, біля промислових об’єктів морська вода, м’яко кажучи, непридатна для дитячого відпочинку.

За висновками СЕС у Щолкіно найбільш чисте море – курорт розташований на березі Руської бухти Азовського моря. Служба санепідемнагляду завжди дає зведення результатів аналізу води та рекомендації щодо купання в Щолкіно – цей курорт цілком придатний для відпочинку дітей вже з 2-3-річного віку.

Медичні показання для дитячого відпочинку в Щолкіно

Літній сімейний відпочинок з дітьми: вирушаємо на море за здоров’ям!

Чудове морське повітря благотворно впливає при профілактиці дихальних захворювань у дітей.
Для дітей, які страждають на алергічні захворювання, рекомендований курорт Щолкіно.
З лікувальної спрямованості Щолкіно практично не має аналогів в далекому зарубіжжі.
Море іонізує повітря і насичує солями.
У комплексі з найчистішим повітрям цей курорт перетворюється на величезний
природний інгаляторій, завдяки чому він вважається ідеальним місцем для лікування захворювань органів дихання, в тому числі туберкульозного характеру, серцево-судинної і нервової систем.

Аеротерапія в Щолкіно – це оздоровчий вплив дуже свіжого повітря, насиченого йодистими випарами моря, ароматами степових трав, лісів заповідника. Для досягнення максимального оздоровчого ефекту лікарі рекомендують якомога більше перебувати на свіжому повітрі.

Це сприяє тренуванню механізмів адаптації дітей, які лежать в основі загартовування, здійснюють на організм загальнозміцнюючу дію, підвищують його захисні сили, стійкість до несприятливих умов зовнішнього середовища.

Таласотерапія в Щолкіно – комплексний оздоровчий вплив на дітей від морських купань. На дитячий організм благотворно впливають солі, розчинені у воді, температура води, рух і навіть тиск морської води.

Однак і тут батькам необхідно знати міру, тому що передозування в купанні користі організму не приносить.
Морські купання благотворно впливають на весь організм дитини. Забезпечується тренування терморегуляції, стимуляція ЦНС, симпато-адреналової системи, обміну речовин, окислювальних процесів, підвищення життєвого тонусу організму, його адаптаційних можливостей, виражена загартовуюча дія.

Краса моря і прибережний ландшафт разом з плескотом хвиль (0-1 бал – седативна дія) або шумом прибою (2-3 бали – тонізуюча дія) мають позитивний психоемоційний вплив на організм.

Показання: хронічні запальні захворювання поза загостренням (бронхіт, пневмонія, гастрити); бронхіальна астма, ІХС, стенокардія напруги I-II ФК, постінфарктний кардіосклероз (1 рік); артеріальна гіпертензія I-II стадії; наслідки травм та захворювань опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи.

В готелі “Бриз” працює фізиокабинет: голкорефлексотерапія, магнітолазерна терапія, грязелікування, лікувальний масаж.

Прийом веде лікар-невропатолог – кандидат медичних наук
Корчагін Георгій Михайлович.

Показання для лікування:
• Хвороби центральної та периферичної нервової системи: невростенія, вегето-судинна дистонія, мігрень, радикуліти, неврити, енурез;
• Захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрит, дуоденіт, дискінезії жовчних шляхів, гепатит, холецистит, виразкова хвороба шлунка та 12-и палої кишки;
• Захворювання Лор-органів: хронічний тонзиліт, гайморит, риніт, неврити слухових нервів;
• Хвороби кістково-м’язової системи: артрози, артрити, остеохондроз хребта, плечолопатковий періартрит, наслідки переломів кісток;

Регіон Східного Криму дуже багатий мінеральними джерелами, придатними для лікування захворювань сечовивідної системи, нирок, шлунково-кишкового тракту, печінки, а також серцево-судинних захворювань.

Тому, дитячий відпочинок в період літніх канікул буде не тільки незабутнім і активним, але і дуже здоровим.

ПОРАДИ БАТЬКАМ – ВІДПОЧИВАЙТЕ ЗДОРОВИМИ!

Правильне триразове харчування!
На відпочинку з дитиною необхідно бути особливо уважним до вибору всіх продуктів харчування.

Є захворювання, яке так і називається “діарея мандрівників” (діарея – синонім проносу).
«Кількість отруєних у Криму дітей зросла …, створена комісія з розслідування причин отруєння дітей в Криму …» – так починаються заголовки статей кримських та інших газет під час курортного сезону!

Тому перш за все влітку варто виключити з раціону швидкопсувні продукти і пити тільки бутильовану воду, по можливості не харчуватися з дітьми в різних кафешках і купувати їм щось з їжі на пляжі.

Дуже важливо якісне триразове харчування в перевірених санаторіях, де є постійний санітарний контроль і всі умови для якісного приготування їжі!

Усім цим умовам відповідає харчування в готелі «Бриз». Коли закінчується курортний сезон, мешканці та гості Щолкіно вважають за краще харчуватися в цьому готелі. Під час сезону там приймають їжу відпочиваючі.

Харчування гостей готелю здійснюється в сертифікованій кафе-їдальні при готелі.

Два зали, обслуговування офіціантами.

МЕНЮ готелю “Бриз” на 28.06.2012 р.
Кожен день меню змінюється.

Страви готуються за 20 хвилин до подачі.
Випічка власного виробництва.

СНІДАНОК 8.30 – 9.30
1.Бутерброд гарячий з сиром, ковбасою.
2.Філе відбивне соусне.
3.Каша геркулес з маслом.
4.Сирок сирний.
5.Чай з лимоном та цукром.
6.Хліб.

ОБІД. 14.00 – 15.00.
1.Ассорті овочеве.
2.Борщ український.
3.Антрекот відбивний.
4.Пюре картопляне.
5.Пірожок смажений з печінкою.
6.Компот фруктовий.
7.Хліб житній, пшеничний.

ВЕЧЕРЯ 19.30 – 20.00
1.Салат “Морський” з майонезом.
2.Біфштекс рубаний з яйцем.
3.Спагетті відварне, овочі тушковані.
4.Слойка здобна з вишнею.
5.Фрукти.
6.Чай з лимоном і цукром.
7.Хліб.

Як бачите меню досить калорійне і різноманітне. На морі у всіх дітей прекрасний апетит, в кафе таке харчування буде коштувати дуже дорого і небезпечне.

І тим не менш, при перших ознаках розвитку кишкової інфекції у дітей необхідно вживати термінових заходів, звертаючись до допомоги ліків, порадившись з лікарем!

Головне – не перекуповуватися!
Купатися у відносно прохолодній воді в місцях з підводними течіями і великими глибинами хоч і небезпечно, але в принципі можна, але тривалість перебування в ній дітей, безумовно залежить від їх загартованості.

Крім цього, на превеликий жаль, не всі місця відпочинку в Криму придатні для купання з дітьми з причини їх забрудненості.

В цьому відношенні морська вода біля Щолкіно повністю відповідає всім вимогам для дитячого відпочинку та по температурі і по чистоті.

Оксана Козловська, директор мережі агентств «Датур»: «Ми відкриваємо новий напрямок відпочинку з дітьми в Криму.

Кришталево чиста вода, невелика кількість туристів в порівнянні з вузькими пляжами решти Криму, широкі піщані пляжі, близькість до цікавих туристичних маршрутів – все це робить цей готель привабливим для відпочиваючих.

Чарівні незвичайні вечори, чисте повітря наповнює це маленьке містечко, так як промисловості в місті зовсім немає, машин мало, місто має неперевершену екологію.

Це відокремлене містечко – зона «тихого» відпочинку, не може не сподобатися туристам. Туристи, побувавши там один раз, повертаються туди знову і знову! Тихе спокійне містечко, де народ збирається в основному на пляжі.

Вода дуже чиста і прозора.
Серед пагорбів це містечко схоже на оазис білих будинків. Перебуваючи тут, людина розслаблюється, напруга зникає, можна просто сидіти на балконі і дивитися на море, дихати морським вітерцем. Увечері народ гуляє по березі моря, так як в Щолкіно, можна вважати немає вулиць.

Туристи, які приїжджають відпочивати в Щолкіно приємно здивовані м’яким кліматом – тут немає промислових підприємств і громадського транспорту, що благотворно впливає на навколишнє середовище, зберігаючи чистоту природи.

Відпочинок в Щолкіно не зрівняти ні з чим! У Криму є багато спокійних і красивих місць, але все одно тягне в Щолкіно!

Там навіть дихається по-іншому! Такого повітря, такої класної теплої води я на Чорному морі не зустрічала!

Ялта, Судак, Коктебель, Феодосія – люди на пляжах лежать один на одному, просто багато хто не знають, що є місто Щолкіно, де можна чудово відпочити з дітьми.

У Щолкіно все тихо, спокійно і дуже розмірено, немає якоїсь метушні, властивої іншим курортним місцях, та й народу значно менше.

Для дітей у Щолкіно є лунопарк. На пляжі – катання на «банані», водних мотоциклах.

В місті постійно проводяться дитячі фестивалі та конкурси, наприклад Міжнародний фестиваль – свято музики і танцю «Фортуна». Засновники Фестивалю – Гуніч П.А., Україна і Юркова М.М., Росія. Фестиваль проходить під патронажем мера міста Щолкіно – Шкалаберда В.М.

Готель «БРИЗ» – це затишний готель. У дворі готелю є затишний облаштований дворик для відпочинку і розваг дітей – дитячий майданчик, настільний теніс, безліч квітів і дерев створюють неповторну атмосферу комфортного відпочинку.

Готель «БРИЗ» є прикрасою молодого перспективного курортного містечка Щолкіно.

Умови проживання в готелі “Бриз” дітей:

– Діти до 4.99 років приймаються безкоштовно без надання місця, харчування та медичних послуг з оплатою комунальних послуг в касу санаторію (10 грн/добу);

– Дітям від 5 до 11.99 років надається додаткове ліжко на додатковому місці зі знижкою 30% від вартості дорослого.

У готель «БРИЗ» є кінозал на 50 місць.

До послуг проживаючих є бібліотека.

У дворику готелю облаштовано затишний розважальний майданчик для дітей.

Так само у дворику готелю можна пограти в настільний теніс».

»

Відгуки туристів про готель “Бриз”:

– Відмінний готель, смачно і ситно годували. За свої гроші – унікальне місце. В номерах чисто й акуратно. Море відмінне, Крим з його вузенькими переповненими пляжами відпочиває. Атмосфера в Щолкіно приємна і комфортна. Для сімейного відпочинку Бриз – найкращий варіант.

Якісний і недорогий відпочинок на морі з дітьми з Житомира. Приходьте в зручний Вам офіс “Датур”, щоб купити путівки з Житомира, Вінниці та Києва на море!
P.S. Перспективи курорту Щолкіно просто чудові!

На базі Щолкіно найближчим часом планують побудувати елітні котеджні містечка, для цього є всі передумови: чисте повітря, тепле море, дикі скелі Казантипу, пісочні пляжі протяжністю до 25 км, грязьові лікувальні джерела озера Чокрак.

Все це добре, але тоді відпочити недорого в цьому райському куточку Криму буде дуже і дуже проблематично. Швидше за все, район просто стане недоступним для відпочинку простих людей.
Тому у Вас поки є можливість скористатися відпочинком з дітьми в цьому дивно – чистому місці дуже недорого!

Детальна інформація про курорт Щолкіно, дати заїздів і ціни на відпочинок з дітьми а також фотографії готелю «Бриз».

Где купить туры в Крым

Киев, ул. Кудряшова, 5, +38(044) 303-9-201, +38(097) 6000-553, +38(067) 345-07-07, +38(093) 193-33-37, +38(099) 661-82-16 www.facebook.com/JoinUPKyiv/

Киев, проспект Валерия Лобановского, 6А, +38(068) 500-15-35, ‎+38(050) 151-15-35, www.facebook.com/KievAnexTour/

Киевская обл, Ирпень, ул. Соборная, 160, ТРЦ “Жираф”, +38(050) 860-04-01, +38(097)012-98-22, www.facebook.com/TUIAgencyIrpinJiraf/

Житомир, ул. Киевская, 79, +38(0412) 36-12-33, +38(0412) 41-27-60, +38(067) 410-51-73,  +38(067) 412-444-6, +38(063)636-82-62, www.facebook.com/TUI.ZHITOMIR/

Житомир, ул. Киевская, 77, ТРЦ «Глобал UA» (прикассовая зона гипермаркета «Ашан»), +38(067) 201-50-50, www.facebook.com/CoralTravelTouragentstvo/

Житомир, ул. Хлебная, 25, +38(0412) 41-86-06, +38(067) 502-36-42, www.facebook.com/AnexTourZhitomir/

Бердичев, ул. Европейская, 65,  +38(097) 808-28-28, +38(093) 152-51-00, www.facebook.com/DaTourBerdichev/

Коростень, ул. Кирова, 9,  +38(067) 500-15-49, www.facebook.com/DaTourKorosten/

Новоград-Волынский, ул Соборности, 14-А, +38(063) 194-01-25, +38(067) 411-43-55, www.facebook.com/daturnv

Винница, ул. Пирогова, 23-Б, ТРЦ «FERIDE PLAZA», +38(0432) 55-26-85, +38(067) 430-28-29, www.facebook.com/DaTourVinnytsia/

Черкассы, ул. Богдана Хмельницкого 52, +38(067) 7725-512, +38(093) 306-00-86 , +38(050) 46-410-12, www.facebook.com/DaTourChercassy/

Одесса, ул. Канатная, 57, +38(096) 74-33-446, +38(067) 345-07-07, www.facebook.com/DaTourOdessa/

 

Для того чтобы первыми узнавать о выгодных предложениях и акциях, присоединяйтесь к нам в социальных сетях.

Присоединяйтесь к общедоступной группе “Датур” www.facebook.com/groups/datour

Добавляйтесь в клубную группу “Клуб Датур” www.facebook.com/groups/Hotway/

Всем зарегистрированным в группах Датур и Клуб Датур – специальные клубные скидки, акции, предложения, горящие туры, большой выбор туров Last minute за день до вылета, туры в последнюю минуту, авиабилеты, чартерные авиабилеты.

Туристическая компания “Датур” приглашает всех окунуться в мир лучших туров по самым лучшим ценам!

Отдых в Турции от Датур, горящие и отказные туры в Турцию на сейчас www.facebook.com/TourToTurkey/

Отдых в Египте от Датур, горящие и отказные туры в Египет на сегодня www.facebook.com/DaTourEgypt/

Отдых в ОАЭ от Датур, горящие и отказные туры в ОАЭ на сегодня www.facebook.com/DaTourUAE/

Отдых в Таиланде от Датур, горящие и отказные туры в Таиланд на сегодня www.facebook.com/DaTourThailand/

Отдых на Шри-Ланке от Датур, горящие и отказные туры на Шри-Ланку на сегодня www.facebook.com/DaTourSriLanka/

Отдых в Израиле от Датур, горящие и отказные туры в Израиль на сегодня www.facebook.com/DaTourIsrael/

Отдых в Греции от Датур, горящие и отказные туры в Грецию на сегодня www.facebook.com/DaTourGreece/

Отдых на Кипре от Датур, горящие и отказные туры на Кипр на сегодня www.facebook.com/DaTourCyprus/

Отдых в Хорватии от Датур, горящие и отказные туры в Хорватию на на сегодня www.facebook.com/DaTourCroatia/

Отдых в Черногории от Датур, горящие и отказные туры в Черногорию на сегодня www.facebook.com/DaTourMontenegro/

Отдых в Испании от Датур, горящие и отказные туры в Испанию на сегодня www.facebook.com/DaTourSpain/

Отдых на Занзибаре от Датур, горящие и отказные туры на Занзибар на сегодня www.facebook.com/DaTourTanzania/

Отдых на Мальдивах от Датур, горящие и отказные туры на Мальдивы на сегодня www.facebook.com/DaTourMaldives/

Отдых на Доминикане от Датур, горящие и отказные туры в Доминикану на сегодня www.facebook.com/DaTourDominicana/

Советы туристам от Датур www.facebook.com/DaTourTravelTips/

Всем, поставившим лайки нашим страницам, самые лучшие предложения туров по всем направлениям отдыха!

 Партнёрские программы по развитию туризма со всеми заинтересованными организациями и предприятиями. Организация бизнес туризма, корпоративные и групповые туры, юбилеи компаний, отдых и обучение сотрудников на лучших курортах, визы, авиабилеты. Специальные условия для руководителей.

Акции от наших партнёров

Дополнительные скидки на строительство деревянных домов, бань, беседок, киосков, МАФов в Украине (изготовление, доставка, монтаж на объекте заказчика) при покупке туров в туристической компании “Датур”!

 Специальные цены на деревянную мебель из массива древесины для дачи, сада, загородного дома, ресторана, кафе, бара при покупке туров в туристической компании “Датур”!

Гранит, плитка гранитная, брусчатка гранитная, лезники, бордюры гранитные, изделия из гранита, натурального камня по низким ценам при покупке туров в туристической компании “Датур”!

Самые низкие цены на спецодежду и спецобувь в Украине при покупке туров в туристической компании “Датур”!

Зарабатывайте вместе с Датур!

Ищем менеджеров по туризму с опытом работы. Работа в туризме, удалённая работа в туризме (фриланс), хорошие условия оплаты труда, возможность использовать в Вашей работе наши офисы по Украине. Помощь в открытии туристических офисов. Обучение туризму у практикующих менеджеров.

По вопросам сотрудничества 414030@ukr.net