Житомир зробить кращим встановлення на зупинках спеціальних карт-схем маршрутів та графіку руху маршрутних таксі

27 липня було визначено переможця міського конкурсу «Зробимо Житомир кращим».

Ним став проект молодіжної громадської організації «Сучасний формат» – «Проект по встановленню на зупинках міста Житомира спеціальних карт-схем маршрутів та графіку руху маршрутних таксі».

Конкурсна комісія, до складу якої входять 11 спеціалістів виконавчих органів міської ради, надала перевагу саме цьому проекту, як найбільш реалістичному, продуманому, інформаційно та естетично значимому, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

«За результатами голосування цей проект набрав 169 балів, в той час коли інші проекти отримали від 93 до 115 балів. Це говорить про важливість реалізації проекту у Житомирі» – наголосила Наталія Леонченко, голова конкурсної комісії.

У положенні конкурсу міститься низка вимог до проектів, що чітко розмежовують ґрунтовно підготовлений проект, витрату коштів на реалізацію якого можна прослідкувати на будь-якому етапі, та ідею, яка не містить конкретного, чіткого плану заходів та дій. Головна вимога до проектів – це наявність соціального ефекту для громади міста.

Всього участь у конкурсі взяло 4 громадські організації, які подали 7 проектів:

Цього року було прийнято рішення міськвиконкому, за яким конкурс «Зробимо Житомир кращим» буде проводитись щорічно. Мета конкурсу залучати громадськість до вирішення проблем міста, його благоустрою та формування у житомирян спільної відповідальності за ті процеси, що відбуваються у місті.

Головне завдання конкурсу – налагодити механізм співпраці та взаємовпливу між громадою та владою Житомира .