На Новоград-Волинщину прибуде каральний загін: каратимуть Литвина за “язик”

Кампанія “Помста за розкол країни” оголошує мобілізацію добровольців для поїздки на округ Литвина, пише у своєму блозі Андрій Парубій на “Українській правді”.

Про це йдеться у поширеному ними у засобах масової інформації прес-релізі. Ось його зміст:

У зв’язку з підписанням Головою Верховної Ради законопроекту “Про засади державної мовної політики”, який фактично вводить другу державну мову на половині території України та загрожує розколом українському суспільству, активісти кампанії планують масштабну поїздку до округу Володимира Литвина для підготовки розгортання тривалої системної агітаційної кампанії з метою поховати надії спікера отримати мандат народного депутата на парламентських виборах 2012 року.

Активісти кампанії “Помста за розкол країни” вже побували одного разу – 18 червня – в 65-му виборчому окрузі (в т.ч. й у рідному селі В. Литвина) після того, як 5 червня Голова парламенту посприяв своїми діями прийняттю законопроекту Ківалова-Колесніченка у першому читанні. Група громадських активістів успішно здійснила рейд на його рідний округ, щоб повідомити майбутніх виборців, чому не можна голосувати за цю особу.

Чимало людей з цікавістю вивчали листівки та сприймали наведені там аргументи, які зараз лише підсилились після того, як В. Литвин, пообіцявши, що ніколи не підпише прийнятий у такий свавільний спосіб законопроект, цинічно порушив свою обіцянку.

Допоки у Литвина вистачало політичної волі не ставати співучасником злочину вдруге, “Помста за розкол країни” чемно оминала його округ, сподіваючись, що політик дотримається своєї обіцянки не підписувати прийнятий з кричущими порушеннями Регламенту Верховної Ради законопроект і поставить національні інтереси вище особистих. Проте бажання залишитись в добрих стосунках з владою, вочевидь підкріплені компромісами на виборчих округах та у партійному списку Партії регіонів (троє депутатів з Народної партії потрапляють у його прохідну частину), знову підштовхнуло Литвина до зради.

Тепер активісти кампанії з усієї України, чисельність яких зростає кожен день, зроблять однією з головних своїх мішеней виборчі плани Володимира Литвина. В окрузі не залишиться нікого, кому не буде роз’яснено, чому не можна голосувати за нинішнього Голову Верховної Ради, чому зрадники національних інтересів і розкольники не мають більше ніколи бути народними депутатами, тим паче – спікерами парламенту.

Ми закликаємо всіх, кого хвилює майбутнє України, долучитись до походу на Житомирщину на виборчий округ Литвина. Це може бути особиста участь у розповсюдженні інформаційних листівок, фінансова допомога на поїздки та друк листівок, допомога в друці листівок (навіть невеликими накладами від 100 шт.) – ми повинні покарати зрадника за завдану Україні шкоду, аби нікому не кортіло брати з нього приклад.

Про дату й деталі поїздки буде повідомлено пізніше, оскільки це залежить від того, наскільки швидко і якісно можна буде її підготувати, скільки зголоситься людей, скільки буде зібрано коштів тощо.

– Якщо ж Литвин сподівається отримати мандат завдяки сентиментам своїх земляків та тривалому “пригодовуванню” округу, то нехай подивіться на приклад свого першого заступника Адама Мартинюка, який за словами Литвина його “здав”. Після кількаразових заходів “Помсти за розкол країни” у селах та містечках виборчого округу N23, Адам Мартинюк не ризикнув висунути там свою кандидатуру та втік від невдоволення волинського виборця до виборчого списку Комуністичної партії. Литвин не може зробити навіть цього через вкрай низький рейтинг його Народної партії, яка не має можливості пройти 5-тивідсотковий виборчий бар’єр, – кажуть активісти.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Контактні телефони – 063-4529709, 097-8046589, 066-7266387