Європа нам поможе: Тимошенко і Луценко балотуватимуться, – опозиція

Рішення Європейського суду дасть підстави Тимошенко і Луценко брати участь у виборах Арсеній Яценюк, – радіють у опозиції.

Визнання Європейським судом із прав людини ув язнення Юлії Тимошенко політично мотивованим буде підставою для участі лідера Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у виборах народних депутатів. Про це заявив журналістам біля ЦВК у п ятницю, 3 липня, голова Ради Об єднаної опозиції Арсеній Яценюк.

«Очолення списку Юлією Тимошенко і перебування в списку Юрія Луценка мають і політичний характер, і юридичні підстави», – наголосив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що Європейський суд із прав людини визнав ув’язнення Юрія Луценка політично мотивованим. «Саме тому сьогоднішня влада відтягує касаційний розгляд справи Юлії Тимошенко. Тому що рішення Європейського суду з прав людини щодо політично вмотивованих звинувачень Тимошенко – це вже підстава для того, щоб Юлія Тимошенко і Юрій Луценко брали участь у виборчій кампанії», – наголосив він.

Нагадаємо, у п’ятницю, 3 серпня, лідери Об’єднаної опозиції «Батьківщина» подали до Центральної виборчої комісії документи на реєстрацію кандидатів у народні депутати. Очолює список Юлія Тимошенко, другий номер Арсеній Яценюк. У першій п’ятірці – Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов та Юрій Луценко.