У Житомирі не поділивши дорогу, побилися таксист з прокурором: відео

У Житомирі вночі проти середи, 12 вересня сталася бійка між таксистом і прокурором.

Конфлікт виник через те, що, ніби, таксі перегородило дорогу, і машина з родиною прокурора не могла проїхати до під’їзду свого будинку, йдеться в сюжеті ТСН.

Спочатку почубилися жінки – дружини таксиста і прокурора, – а потім за барки взялися чоловіки. За свідченням родини таксиста, бійка була на кулаках, за свідченням прокурора, таксист кинувся на нього із сапою.

“Його жінка вискочила з машини і почала всіляко нецензурними словами… вона налетіла на мене ззаду, почала мене бити, тягати за волосся”, – розповіла дружина таксиста Ірина Колєснікова, яка приїхала на виклик разом із чоловіком.

Тут за жінок вступилися чоловіки, кожен за свою. Після стусанів і взаємних образ чоловіки розійшлися. Дружина прокурора, яка теж є співробітником обласної прокуратури, не захотіла розповідати, як усе було. За версією обласної прокуратури, їхній співробітник – прокурор одного з відділів – повертався додому і на нього накинулися троє хуліганів. Один з них навіть вдарив прокурора сапою по голові.

“Одна із осіб, яка розпочала бійку, схопила предмет – це металева сапка – і гострою частиною нанесла удар по голові Янчука”, – розповів заступник прокурора Житомирської області Владислав Фінік.

Водночас свідки з боку таксиста запевняють, що билися з прокурором лише навкулачки. Чи була сапа чи ні, нині встановлює слідство. Тим часом таксист знаходиться у СІЗО, а прокурор у лікарні. В останнього закрита черепно-мозкова травма та забійні рани. Та чомусь прокурорське авто вдень помітили біля його будинку, а дружина таксиста запевняє, що прокурор у лікарні не лежить, а спокійно їздить на своїй машині. Заступник прокурора такі дані спростовує.

Наразі справу з хуліганства перекваліфікували. Тепер таксиста підозрюють у замаху на вбивство прокурора. Адвокати підозрюваного оскаржуватимуть це у суді.

Джерело: tsn.ua