У Житомирі обговорювали питання щодо дотримання прав засуджених іноземців

Вчора, 12 вересня у Житомирі відбулося засідання Громадської ради при управлінні ДПтС України в Житомирській області.

На зустрічі обговорювали питання стану забезпечення правопорядку та дотримання прав іноземних засуджених у пенітенціарних установах Житомирщини.

На початку засідання Громадської ради заступник начальника управління Анатолій Бобриньов ознайомив присутніх з кількісним складом засуджених – громадян-іноземців та з їх демографічно-криміногенною характеристикою.

Журналісти мали змогу ознайомитись на прикладі Житомирської виправної колонії (№4) з умовами відбування покарання засудженими-іноземцями та поспілкуватись з ними під час прийому з особистих питань.

Одне з наших основних завдань – це максимальна адаптація засуджених-іноземців, – підкреслив заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов під час прес-конференція для ЗМІ у Житомирській ВК-4, – попри відмінності у расовій приналежності, вірі та світогляді вимоги щодо дотримання правил внутрішнього розпорядку однакові для усіх засуджених, незважаючи на національність та колір шкіри. Разом з тим, зважаючи на побажання засуджених, адміністрація установи сприяє в організації їх зустрічей з представниками релігійних громад та церков – в основному це католики, іудеї, мусульмани та протестанти.

Прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області