Під час смерті за кермом водія автобуса, пасажиру вдалося врятувати життя близько двадцяти чоловік.
Віталій Купріянчук обрав професію, де героїзм треба проявляти чи не щодня. Він, водій пожежної машини Новоград-Волинського підрозділу МНС. Реагувати на надзвичайні події навчився вже давно, адже робота у нього така! Втім, те, що героїзм вкотре доведеться проявити у позаробочий час Віталій, повертаючись з роботи додому 21 жовтня, і не здогадувався.
Трагедія, що сталася на маршруті «Новоград-Волинський – Велика Горбаша» сколихнула весь регіон. Водій автобуса Анатолій Дмитренко, що був на маршруті у той день, помер за кермом під час руху транспортного засобу. Паніка, що піднялася у ті хвилини, коли автобус почало петляти по дорозі, зумовила Віталія до рішучих дій.
Не розгубившись, він максимально швидко дістався з середини автобуса до водійського місця і взяв на себе керування.
___________________________________________________________________________________________
«Я скерував автобус на обочину, зупинив його і почав надавати водію першу медичну допомогу – штучне дихання та непрямий масаж серця», – розповідає нам при зустрічі Віталій Володимирович.
На жаль, допомогти йому вже не вдалося, бо як констатували лікарі швидкої допомоги по приїзду, смерть наступила раптово.
____________________________________________________________________________________________
Після намагання врятувати життя водію на місце пригоди викликали швидку, міліцію та перевізника даного маршруту. Інший водій, який прибув на заміну продовжив курсування автобуса у визначеному напрямку, а відповідним службам, що прибули на місце трагедії довелося з’ясовувати всі деталі надзвичайної події.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-uJBp7bIAsS8/UIfhlVQJCaI/AAAAAAAAJao/rf2bN74sq5o/s640/%25D0%259A%25D1%2583%25D0%25BF%25D1%2580%25D1%2596%25D1%258F%25D0%25BD%25D1%2587%25D1%2583%25D0%25BA.jpg)
Якби не швидке реагування справжнього рятівника, якого сьогодні можна по праву назвати героєм, можна тільки здогадуватися чим би могла закінчитися ця історія.
Жертв могло б бути набагато більше, адже в автобусі було близько двадцяти чоловік, і рухався він якраз по містку через водоймище.