На Житомирщині електрийний дріт вбив хлопчика за кілька метрів від будинку: відео

На Житомирщині обірваній дріт убив 7-річного хлопчика.

Селяни у трагедії винуватять енергетиків, бо ті, мовляв, не ремонтують мережі, тож старі дроти і рвуться від вітру. Електрики виправдовуються, кажуть, у всьому винна негода, йдеться у сюжеті ТСН.

Тіло сина знайшов батько. Хлопчик лежав просто біля воріт свого будинку, у руках тримав електричний дріт. Жодні спроби врятувати дитину не дали результату. Батько намагався зробити хлопчику штучне дихання, та він не подавав жодних ознак життя.

“Пальчики, видно, попечені аж до самих кісточок. Струм вдарив, серце і мозок паралізувало, і все”, – розповіла бабуся хлопчика.

Дріт був під напругою у 380 вольт. Коли він обірвався, ніхто не помітив. Селяни припускають, що дріт перетерся об гілля і винуватять у смерті хлопчика енергетиків. Вони мали б доглядати за мережами і обрізати дерева.

“Приходять тільки лічильники перевіряють, і все, а подивитися, де ті дроти лежать? А вони можуть лежать і на подвір’ї, і на дорозі”, – обурюється сусідка постраждалих.

У районних електромережах в усьому звинувачують негоду, яка, нібито, пронеслася кілька днів тому. Мовляв, на дріт могло впасти гілля чи дерево. А усі планові роботи по ремонту мереж, кажуть, проводилися вчасно.

“Дріт сам по собі перерватися не може. Мають бути якісь фактори. При стихіях падають дерева. Зараз зробити висновок не можна. Йде перевірка. Вилучені усі речові докази”, – запевнив начальник Попільнянського РЕМ Анатолій Гурський.

За фактом загибелі дитини правоохоронці проводять перевірку. Призначили кілька експертиз. За їхніми результатами вирішуватимуть, чи порушувати кримінальну справу.

Джерело: ТСН