Розправу над охоронцями “Каравану” вчинив колишній охоронець нардепа, обраного у Житомирі

Ярослав Мазурок, який підозрюється у вбивстві трьох охоронців у київському ТРЦ “Караван”, раніше працював в охороні екс-голови “Нафтогазу” Ігоря Бакая.

Про це журналістам ТСН розповіла мати підозрюваного, пише Українська правда.

Ігор Бакай був обраний народним депутатом 3-го скликання, вигравши мажоритарні вибори в окрузі № 64 – м. Житомир.

Матір Мазурка також розповіла, що хотіла покінчити життя самогубством, коли дізналася про те, що її син вчинив у київському ТРЦ.

“Я хотіла повіситися кілька разів, аби не переживати такий сором. Краще б мені привезли його у труні”, – розповідає пані Галина.

Жінка майже не сумнівається в тому, що Ярослав винен, але, як матір, відмовляється до кінця в це вірити.

За її словами, родина в них була благополучна, ніхто не пиячив і всі жили в достатку. “Я не бідна, їжджу на заробітки в Польшу, продаю все, що можна, зараз от сезон грибів… Раніше працювала в ковбасному цеху”, – сказала вона.

Коли жінка дізналася новину про свого сина, – вона знаходилася в лісі і збирала гриби. Від почутої інформації, жінка в шоковому стані заблукала і тинялася в лісі. Після повернення додому, її забрали у міліцію для дачі свідчень, де протримали 3 дні.

У відділку вона і почала думати про те, аби покінчити життя самогубством. Ще день після цього вона пролежала у лікарні.

За словами матері, під час обшуку з їх будинку забрали усі фотографії сина, а також вилучили деякі особисті речі, в тому числі боксерські рукавиці.

Жінка також розповіла, що її син приїздив 18 вересня до неї на день народження і пробув там два дні. Коли вона пропонували йому 100 євро, той відмовився, сказавши, що грошей не потребує. Але де він працює, Мазурок так матері і не розповів.