25 жовтня у Житомирській філармонії відбудеться концерт чоловічого вокального квартету «Акорд» та жіночого вокального тріо «Солов’ї Галичини».
«Акорд» – чоловічий вокальний квартет. Створений 1998 на музично-педагогічному факультеті ТДПУ. Учасники «Акорду»: В. Футорський, В. Гапій, Я. Пиріг та В. Забчук. Разом із квартетом виступає У. Пюрко.
У творчому доробку «Акорду» понад 60 творів різних стильових напрямків: народні пісні, твори сучасних композиторів, пісні народів світу, духовні переспіви, колядки та щедрівки.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-dJfjF-1AlFE/UH1B4bEOrAI/AAAAAAAAIK0/-X8M8cNPvhU/s800/15.-%25D0%25A7%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2596%25D1%2587%25D0%25B8%25D0%25B9-%25D0%25B2%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BB%25D1%258C%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25B9-%25D0%25BA%25D0%25B2%25D0%25B0%25D1%2580%25D1%2582%25D0%25B5%25D1%2582-%25D0%2590%25D0%259A%25D0%259E%25D0%25A0%25D0%2594-%25D0%25A2%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25BF%25D1%2596%25D0%25BB%25D1%258C.jpg)
Виступав у Франції, Німеччині, Польщі та інших країнах. Від 2003 «Акорд» працює в Тернопільській обласній філармонії. Художній керівник — Є. Гунько.
«Солов’ї Галичини» – жіноче вокальне тріо Тернопільської обласної філармонії.
Утворене 1997. Вокалісти: О. Лісовець, Н. Татарчук, Н. Бойко.
Художній керівник — Богдан Іваноньків, концертмейстер — І. Кучма.
Колектив є лауреатом всеукраїнського конкурсу «Перлини сезону» в номінації «народна пісня» (1995), переможець фестивалів «Лемківська ватра» у м. Ждиня (2004, 2005, Польща), «Дзвони Лемківщини» в м. Монастириська (2004, 2005), етнічного фестивалю у Венеції (2005, Італія); сольний концерт в Андріївській церкві (2005, м. Київ).
Отже, концерт відбудеться 25 жовтня о 18:30. Ціна квитка: 30-50 грн.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-fVv7qPmldtE/UH1B4TeWrRI/AAAAAAAAIK4/bizepH8W4gk/s800/494192102.jpg)