Компанія “Фоворит” у Житомирі здала в експлуатацію перший будинок. ФОТО

Сучасний 5-поверховий будинок на 56 квартир з індивідуальним опаленням став «першою ластівкою» житлового комплексу «Фаворит», що на розі вулиць Бородія-Вітрука, Шевченка-Бориса Тена.

На введення в експлуатацію першої черги житла завітали сьогодні, 27 листопада, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, народний депутат України Геннадій Зубко.

На урочистості також зібралися майбутні мешканці будинку та керівництво будівельної компанії.

«За 15 місяців побудовано чудовий будинок. Це результат довіри житомирян до будівництва. Важливо те, що у будівництві задіяні компанії та підприємства в основному Житомира та області. Сподіваюся, незабаром тут буде невеличке містечко зі своєю інфраструктурою, що, думаю, користуватиметься попитом», – сказав Володимир Дебой.

Проект міні-містечка передбачає будівництво не лише житлових будинків європейського класу, а й повну інфраструктуру, необхідну для комфортного проживання мешканців

На 8 га площі тут планується будівництво цілого комплексу соціально-побутових структур: дитячі та спортивні майданчики, аптека, дитячий садочок, супермаркет, магазини, приймальний пункт хімчистки-пральні, ресторан, кафе-кондитерська, відділення банку, стоматологічний кабінет, чотирирівневий паркінг. Додатковими перевагами цього комплексу є його розташування в одному з центральних районів міста, зручна транспортна розв’язка, близькість авто- та залізничного вокзалів, торгівельно-розважальних комплексів, поряд знаходяться дитячий садочок та школа.

Про найближчі перспективи житлового комплексу розповів голова ради директорів компанії «Фаворит» Борислав Роземблат, який показав присутнім декларацію на здачу будинку та подякував житомирянам за довіру до компанії:

«Я тримаю декларацію про здачу в експлуатацію першого будинку. Другий буде на початку грудня. Ми даємо можливість придбати населенню квартири за програмою «Доступне житло».

Новий будинок має сучасну індивідуальну систему опалення. Керівник компанії «Фаворит» підкреслив, що системою опалення займалися німецькі фахівці. Загалом же над будинком працювали робітники київських та житомирських інститутів, а в будівництві задіяні в основному підприємства Житомира.