За міліціонерів, які побили житомирянина у райвідділку міліції, взялась прокуратура

Прокуратура Житомирського району перевірить інформацію про побиття житомирянина у райвідділку міліції.

3 листопада Житомирському районному відділку УМВС України в Житомирській області, що знаходиться за адресою вул. Щорса, 88 був жорстоко побитий житомирянин Олександр Купчинський, 1985 року народження.

Зранку його викликали в райвідділок як свідка для дачі показів. Після тривалого «спілкування» з міліціонерами він вийшов з кабінету з побитим обличчям.

4 листопада у зв’язку із суттєвим погіршенням стану здоров’я хлопець звернувся до травмпункту Центральної міської лікарні № 2, де було проведено обстеження. Лікарі діагностували струс головного мозку, забій грудної клітки та перелом носа. Наступного дня Олександра забрали до лікарні.

Читайте! У Житомирі міліціонери жорстоко побили свідка злочину

Зважаючи на факт побиття, а також на тиск, який вчиняється на сім’ю Купчинського з боку міліції, постраждалий звернувся в Житомирську міську організацію Всеукраїнського об’єднання «Свобода», внаслідок чого були направлені заяви до прокуратури Житомира, Житомирської області та Генеральному Прокурору України з проханням провести службове розслідування у зв’язку із побиттям у райвідділку.

Відповідне зверення до прокуратури Житомирського району надійшло 12 листопада 2012 року.

Як повідомив Репортерові Житомира прокурор Житомирського району Олег Мостиховський, прокуратура району проводить перевірку викладеної у зверненні інформації. Про результати перевірки та прийняте відповідно до чинного законодавства рішення стосовно дій працівників міліції буде повідомлено після закінчення перевірки.