Житомирщина забезпечить цеглою всю Україну

Навесні наступного року в Коростишівському районі планують ввести в експлуатацію цегельний завод.

ТОВ “Термокерамік-К” працюватиме в селі Мамрин. При виході на проектну потужність завод випускатиме 30 млн.шт. цегли на рік, буде створено понад 100 робочих місць, поповняться надходження до бюджету району, пише сайт Коростишівської райдержадміністрації.

Про це пише сайт “Житомирської Хвилі”.

У повідомленні наголошують, що з пуском нового виробництва буде вирішуватися ще одна проблема, екологічного характеру. А саме, проблема утилізації пульпи – відходів каменеобробки. Пульпу використовуватимуть для виробництва цегли.

За технологією планується переробляти близько 40 тонн пульпи щодня. Цей матеріал прийматиметься від підприємств та підприємців, що займаються обробкою граніту, за умови доставки її на територію заводу. На даний час ТОВ “Термокерамік-К” облаштовує відстійник для пульпи. Проте, на підприємстві відсутня спеціалізована техніка: екскаватор, бульдозер, вантажний транспорт. Тому відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації звертається до підприємств та приватних підприємців допомогти у становленні нового виробництва та надати заводу техніку у тимчасове користування.