Раупов і Зубко закликають Журавського схаменутися

Народний депутат фракції «УДАР» Рустам Раупов та інші народні депутати з Житомирщини звернулись до регіонала Віталія Журавського з листом, у якому вимагають припинити судову тяганину з «Першим житомирським інформаційним порталом», інтернет-виданням 0412.in.ua та кількома всеукраїнськими виданнями.

«Замість того, щоб створювати колапс у роботі ЗМІ, набагато ефективніше буде йти їм на зустріч та максимально інформативно розповідати про свою діяльність на окрузі.

Судові позови з вимогою стягнути з регіональних видань по 200 тисяч гривень – це не метод боротьби. Вирішення конфліктних ситуацій завжди можливе через дискусію та діалог», – йдеться у листі депутатів.

Нардеп від Партії регіонів Віталій Журавський подав до суду на «Перший житомирський інформаційний портал», інтернет видання 0412.in.ua та низку всеукраїнських видань. Журавський вимагає фінансової компенсації моральної шкоди, якої йому ніби-то завдали публікації в деяких ЗМІ.

У своєму листі до Журавського народні депутати наголошують, що цей суд ніяк не покращує імідж Житомирщини та не сприяє створенню об’єктивного інформаційного простору.

«Ми усвідомлюємо усі наслідки таких судових засідань для незалежних видань, як і те, що будь-які суди із народними обранцями розцінюються як спроба утисків журналістів.

Не зважаючи на те, що ми, як політичні опоненти, маємо різні політичні погляди, мета нашої роботи як депутатів має бути спільна – своєю щоденною працею розбудовувати країну. А вільні та незалежні ЗМІ – це фундамент демократичної держави”,- наголошують народні депутати в листі до Журавського.

Народний депутат України Рустам Раупов
Народний депутат України Геннадій Зубко.

Шановний Віталію Станіславовичу!

Ми, народні депутати України, представники Житомирщини, стурбовані ситуацією, яка склалась у зв’язку із Вашим судовим позовом до кількох житомирських та всеукраїнських ЗМІ.

Ми усвідомлюємо усі наслідки таких судових засідань для незалежних видань, як і те, що будь-які суди із народними обранцями розцінюються як спроба утисків журналістів.

Вирішення конфліктних ситуацій завжди можливе через дискусію та діалог. Судові позови із вимогою стягнути із регіональних видань по 200 тисяч гривень – це не метод боротьби.

Тому ми переконані, що Ви розберетесь у ситуації, яка склалась, і заберете свій позов до «Першого житомирського інформаційного порталу», 0412.in.ua та кількох всеукраїнських ЗМІ.

Замість того, щоб створювати колапс у роботі ЗМІ, набагато ефективніше буде йти їм на зустріч та максимально інформативно розповідати про свою діяльність на окрузі.

Цей суд ніяк не покращує імідж Житомирщини та не сприяє створенню об’єктивного інформаційного простору. Не зважаючи на те, що ми, як політичні опоненти, маємо різні політичні погляди, мета нашої роботи як депутатів має бути спільна – своєю щоденною працею розбудовувати країну. А вільні та незалежні ЗМІ – це фундамент демократичної держави.

Народний депутат України Рустам Раупов
Народний депутат України Геннадій Зубко

Житомирська обласна організація ПП “УДАР Віталія Кличка”.