Дамо відсіч радикалам руху “Відсіч”, – Форест Сергій

В Україні поширюється расизм та ксенофобія.

Слід зауважити, що поширення цих явищ не випадкове. Більшість випадків ксенофобії координується та планується сторонами, котрим вигідно розпалювати міжетнічну ворожнечу на певній території. Нашою країною шириться зростання активності молодіжних неформальних об’єднань, діяльність яких спрямована на насильницькі дії на ґрунті расової та національної ворожнечі.

Нещодавно, в Житомирі, організація «Ві?дсіч» розповсюджувала листівки ксенофобської направленості.

В листівках звучало гасло бойкотувати російські товари і прикладався текст, в якому російський народ представлений, як мінімум, ворогом українцям. Хоча, не потрібно забувати, що ми є братніми народами, в котрих спільна історія, спільне коріння, в багатьох спільний рід.

«Ві?дсіч» заявляє, що є організацією без спонсорства, яка була заснована, як протистояння режиму Януковича. Про що ж говорить лінія поведінки організаторів даного руху? Як відомо, Янукович придержується Євроінтеграції та проєвропейського вектору, так само себе «піарить» і «Відсіч», яка проти Росії та за Євроінтеграцію. Висновок один, Янукович та «Відсіч» по одну «сторону барикад».

Не потрібно бути могутнім аналітиком, щоб зрозуміти, деякі потужні сили намагаються розпалити на території України ворожнечу, етнічну ворожнечу. Ми не маємо права цього допустити. Вимальовується словесна тавтологія: «Дамо відсіч радикалам руху «Відсіч». Не втягуйте український народ в війни «олігархату». Росія блокувала не товар українців, а український «олігархат». Не потрібно в черговий раз ставати діючими особами прислів’я: «Як пани б’ються — у холопів чуби тріщать !»

Будемо пам’ятати – голова без розуму, як ліхтар без свічки. Збережемо нашу територію, наших дітей, не допустивши ворожнечі, не допустивши кровопролиття, зберігши братні стосунки зі слов’янським світом. Разом – ми сила!

Форест Сергій