На Житомирщині міліція розпочала розслідування за фактом загибелі 8-річної дитини

Лікарям не вдалося врятувати життя хлопчика, якого було доставлено до центральної районної лікарні з вогнепальним пораненням грудної клітини.

Міліція в рамках кримінального провадження розпочала з’ясування усіх причин та обставин, що призвели до трагедії.

Про це Репортер Житомира повідомили в СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Увечері 17 жовтня до Романівського райвідділу міліції з центральної рай лікарні надійшло повідомлення про те, що до реанімаційного відділення госпіталізовано 8-річного жителя одного з сіл району з вогнепальним пораненням.

На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці почали вживати першочергових заходів щодо встановлення всіх обставин.

Міліціонери з’ясували, що тілесні ушкодження з гладкоствольної рушниці дитина отримала під час гри зі своїм 11-річним товаришем. Водночас встановлено, що постріл був здійснений із зареєстрованої гладкоствольної рушниці, яка належала господарю домоволодіння.

На жаль, поранення виявилися несумісними з життям хлопчика. Під час операції він помер.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня правова кваліфікація – ч.1 ст. 119 (Вбиство з необережності) Кримінального кодексу України.

В ході розслідування правоохоронці з’ясовують усі причини та обставини, що призвели до трагедії.

– Міліція наполегливо нагадує громадянам, які є власниками вогнепальної зброї, про неухильне дотримання правил поводження з нею, – коментує т.в.о. начальника УМВС Житомирщини Микола Будзинський. – Стежте за тим, аби мисливська рушниця зберігалася належним чином у закритому сейфі й була недоступна для інших членів вашої родини і, тим більше, не опинилася раптом в дитячих руках.