Завтра у Житомирі пройдуть позачергові сесії та чергові мітинги. Доповнено

29 січня у Житомирі пройдуть позачергові сесії та чергові мітинги.

Через учорашні домовленості між мітингувальниками, опозицією та владою обласна рада проведе сесію о 10 год, а міська о 12.

Обласні депутати мають розглянути суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Основні вимоги мітингарів – це звернення до ВР та президента щодо проведення дострокових парламентських та президентських виборів та відставка уряду. Правда, Житомирський штаб національного супротиву у вимогах зазначає амністію затриманим та скасування законів 16 січня, але це має вже зробити сьогодні Верховна Рада.

Окрім того, як стало відомо, 28 січня прем’єр Микола Азаров подав у відставку. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Міська рада збереться, щоб переформатувати виконком та розібратись з юридичним статусом новоствореної Народної ради, яка стала “каменем спотикання” для опозиції та частини активістів, які заявляють, що вона має стати єдиним легітимним органом влади у Житомирі, а опозиціонери вже схиляються до думки, що вона буде працювати у форматі такої собі депутатської групи.

29 січня під стінами рад мітинг почнеться о 10-й ранку. Дуже скоро стане зрозуміло, чи зможуть представники “Батьківщини”, “Демальянсу” та громадських активістів, які їм допомагають, встановити власні правила гри в Житомирі.