Власниця житомирського силікатного комбінату намагається відібрати у мешканців Житомира поштове відділення № 19

Цими вихідними в Житомирі по вулиці Слобідська, 17 зібралась на мітинг громада.

Причина зібрання, як повідомили мітингувальники журналістам організації ЖОГО «МІР», відібрання у населення підвального приміщення, в якому знаходиться Поштове відділення № 19 по вулиці Слобідська, 17.

В той час, коли в країні здійснюється революція, власниця силікатного комбінату Марія Сукачова зі своєю донькою Онопрієнко Тетяною(до речі є жінкою депутата міськради від Партії Регіонів Онопрієнка Валерія), не поставивши ні одного мешканця, котрий користується поштовим відділенням №19, до суті справи, провела через міську раду чи ще якось( як саме наразі з’ясовують депутати та юристи) незаконну оборутку- викуп підвального приміщення по вулиці Слобідська, 17,в якому з часів побудови будинку знаходиться поштове відділення. При цьому мешканці залишаються без пошти.

Пенсіонерам,інвалідам та решті громади зухвало пропонується шукати пошту де інде по місту. Люди обурені та стверджують, що дії Сукачової неправомірні. Згідно закону,власниками всіх підвальних приміщень є мешканці будинку і будь які дії з майном можуть проводитись лише за рішенням загальних зборів. До того ж, як стверджують мешканці Паперової ф-ки власниця житомирського силікатного комбінату вже скупила велику кількість підвальних приміщень на Паперовій фабриці. Цими приміщеннями вона не користується, вони просто стоять незадіяні, занедбані( криша тіче,вікна побиті) та в деяких з них почали збиратися підлітки, розпиваючи там спиртні напої і т.п. Це все є небезпечним, та вкрай негативно позначається на добробуті людей. Люди стверджують, що будуть всіляко відстоювати свої права на користування поштовим відділенням № 19.

Марія Сукачова, схаменіться, автомайдан та активісти революції завітають до вас, якщо ви і на далі будете вчиняти неправомірні дії стосовно житомирських мешканців.

Справу про спробу відібрання поштового приміщення взяли на контроль громадські активісти та організації Житомира: Островський Олексій, депутат Величко Олександр, Форест Сергій, партія «УДАР» Віталія Кличка та інші .

Про хід справи ми будемо повідомляти надалі, до її вирішення.

Прес-служба ЖОГО «МІР»