Янукович у Ростові знову говорив про фашистів, запевнив, що живий і вірить, що повернеться до Києва як президент

Віктор Янукович вкотре заявив, що вважає себе легітимним президентом України і верховним головнокомандувачем України.

Про це він заявив на прес-конференції в Ростові-на Дону, пише Українська правда .

“Я живий, мене не відстороняли у від посади в порядку, передбаченому Конституцією України”, – заявив він.

За словами Януковича, він не визнає нинішню владу України.

“За ширмою якогось нібито правомочного уряду в країні діє банда ультранаціоналістів і неонацистів, які мітять уже і на президентський пост”, – заявив Янукович.

“Міста патрулюються людьми в масках з пов’язками на руках, шириться свавілля щодо громадян України”, – додав він.

“Вони звільняють вищих армійських офіцерів, тих, хто не хоче, противиться використанню збройних сил України на південному сході країни проти мирного населення. Вдумайтеся, вони хочуть поставити армію під прапор Бандери і розв’язати громадянську війну”, – заявив також Янукович.

“Я хочу запитати і у покровителів цих темних сил на Заході: ви осліпли? Ви втратили пам’ять? Ви забули, що таке фашизм? Але я впевнений: офіцери, солдати України знають, на відміну від вас, міністрів поважних європейських держав, які підписалися під документом не про гарантії мені, а про гарантії громадянського миру на Україну і розтоптали цей документ”, – сказав Янукович.

“На відміну від банди негідників, які на Майдані давали наказ стріляти по своїх, так от солдати, офіцери розуміють, чого ви варті, і не будуть виконувати ваші злочинні накази”, – додав він.

Віктор Янукович вважає, що Україна переживає “смуту”, але вона скоро закінчиться і він повернеться.

“У момент перевороту я не залишав територію України. У ці дні проти мене неодноразово намагалися застосувати терористичні методи. Не вдалося. Як тільки дозволять обставини, впевнений, недовго чекати, я обов’язково повернуся до Києва”, – заявив Янукович.

Як відомо, Янукович знаходиться у міжнародному розшуку за злочини проти людяності.


Початок заяви 30.05.