Маленький житомирянин потребує допомоги

У Житомирі живе Нікіта Новіков, якому виповнилось всього 6 років і який хворий від народження: у нього хронічна ниркова недостатність.

Нині хлопчик знаходиться в спеціалізованому відділенні Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ», що в Києві. Стан його важкий: він отримує замісну ниркову терапію (гемодіаліз) на апараті штучної нирки.

Знаходитиметься в клініці доти, доки його стан не стабілізується. Коли дозволить стан його здоров’я, потребуватиме пересадки нирки. Таку операцію може здійснити клініка в Республіці Білорусь. Для іі проведення потрібно 60 тисяч доларів. Станом на 4 квітня сім”я Новікових зібрала трохи більше 22 тисяч гривень.

Про це повідомляють Ваші ІНТЕРЕСи на прохання батьків Нікіти Новікова.

Батьки хлопчика – звичайна житомирська родина, яка самостійно не в змозі зібрати необхідну суму для його порятунку. Мама Нікіти знаходиться в декретній відпустці по догляду за дев’ятимісячною дитиною. Левова частка доходів родини витрачається на оплату орендованого сім’єю житла. Велику частину складають витрати на придбання вартісних медичних препаратів для сина.

Сім’я хлопчика просить відгукнутись усіх небайдужих людей , зробити посильні пожертви і дати маленькому житомирянину шанс на повноцінне життя.

Перерахувати кошти на порятунок Нікіти можна за такими реквізитами:

Банк «Аваль», картковий рахунок № 4188371645706954 на ім’я Новікової Тетяни Вікторівни

«ПриватБанк» картковий рахунок № 5168757211134897 на ім’я Новікової Тетяни Вікторівни.

Телефон мами: 0939894419, 0972210585 – Новікова Тетяна Вікторівна.

Телефон тата: 0939894417, 0679675021 – Новіков Євгеній Анатолійович.

Показовим для багатьох має стати приклад матері Нікіти, яка в соцмережі щодня дякує тим, хто в цей день допоміг коштами для порятунку її дитини. Серед тих, хто вже надав допомогу родині Новікових, зокрема : житомирська меблева фабрика “Луч”, фірма “Вікна Корса”, Свято-Михайлівський собор , багато приватних осіб.

Отож, житомиряни, давайте не будемо байдужими до чужої біди, адже вона може постукати в будь-чиї двері. Пам’ятаймо, що краще допомагати, аніж просити про допомогу.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року операцію з пересадки донорської нирки було успішно здійснено в Німеччині 27-річному житомирянину, відомому громадському діячу й благодійнику Богдану Купчинському, кошти на лікування якого збирала вся Житомирщина, а також посприяли зарубіжні благодійники.