Марія Хімич, ставши членом Національної спілки письменників України, звернула увагу на середній вік членів цієї спілки.
“Спілка має оновлюватися, має омолоджуватися її склад. В спілку потрібно приймати молодих письменників. І іншому випадку спілка довго не протягне”, – сказала Марія, яка стала відомою завдяки доволі епатажній художній збірці “Півні-Ч”, наклад якої розійшовся одразу ж після її виходу.
Поетеса звернула увагу, що середній вік членів спілки письменників України – 70 років.
Марія Хімич єдина, кого цього року прийняли до складу спілки.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-V8F1tUgIhmM/U4Sakul0JqI/AAAAAAAAfxk/NDeaBWUG3wU/s800/%25D0%259C%25D0%25B0%25D1%2588%25D0%25B0%2520%25D1%2581%25D0%25BF%25D1%2596%25D0%25BB%25D0%25BA%25D0%25B0%25201.jpg)