У Житомирі визначились три команди, які поїдуть на Всеукраїнський турнір «Шкіряний м’яч». Фото

У фіналі турніру, який проходив на центральному стадіоні м. Житомира, за призові місця та путівки на Всеукраїнський зональний етап турніру змагалися 8 команд у чотирьох вікових категоріях: 2000, 2001, 2002 та 2003 р.н.

Про це Репортер повідомили в прес-службі ЖОФФ.

У першому матчі зійшлися найменші учасники турніру – діти 2003 року народження з Черняхівської ЗОШ I-III ст. та ЗОШ №14 м. Житомира.

Долю матчу вирішив єдиний гол житомирянина Максима Хланя, забитий зі штрафного. Також серед наймолодших учасників було проведено змагання з елементів гри у футбол. Діти змагалися у жонглюванні м’ячем, ударах на дальність та точність. Переможці отримали іменні дипломи.

У фінальному матчі вікової групи U-12 вихованці Коростенської ЗОШ №10 розгромили своїх однолітків із школи-гімназії с. Слобода-Романівська (Новоград-Волинського району) з рахунком 6:0. Найбільш драматичним видався матч між Коростенською ЗОШ №3 та вихованцями НВК №10 м. Бердичева.

Після першого тайму бердичівляни вели у рахунку завдяки голу Артема Шутя. Але у другому таймі коростенці не лише зуміли відігратися, а й вирвали перемогу за 30 секунд до фінального свистка. Переможний гол на рахунку Артема Нестерчука.

В останньому фіналі вихованці ЗОШ с. Топорище (Володарсько-Волинського району) виявилися сильнішими за однолітків із Ягнятинської ЗОШ I-III ст. (с. Заріччя, Ружинський р-н), перемігши їх з рахунком 2:0. Голи на рахунку Сепсигуса та Зубрицького

Переможці турніру отримали кубки, медалі, грамоти, м’ячі. Тренерський склад був нагороджений іменними дипломами.

Таким чином команди: ЗОШ №14 м. Житомира, ЗОШ №10 і ЗОШ №3 м. Коростеня та ЗОШ с. Топорище будуть представляти Житомирщину на зональному етапі Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч».

2003 р. н.

Черняхівська ЗОШ I-III ст. – ЗОШ №14 м. Житомир 0:1 (0:0)
Хлань Максим 25

2002 р. н.

ЗОШ №10 м. Коростень – школа гімназія с. Слобода-Романівська (Новоград-Волинський район) 6:0 (4:0)
Василенко Влад 1, 3, 35, Соловйов Андрій 16, Решетовський Олексій 20, Шатуха Єгор 33