Команда Анатолія Гриценка в Житомирі вийшла з нестандартною ініціативою. У Гриценка переконують, що, незалежно від результату виборів, голоси за Гриценка будуть працювати на людей в майбутньому.
Величко звернувся до житомирян:
«Ваші голоси не пропадуть! Я обіцяю, що на території тих дільниць Житомира, де підтримка ГРИЦЕНКА буде найвищою, я зі своїми представниками буду працювати з подвійним натхненням над проблемами людей. Навіть, якщо дільниці не входять до мого округу. Перелік цих дільниць ми повідомимо протягом місяця після підрахунку голосів.
Вже зараз збирайте родичів, сусідів і домовляйтесь про те, що разом підете голосувати за нашого кандидата».
Також у Величка закликають приєднуватись до команди Анатолія Гриценка відразу після виборів.
Величко Олександр, єдиний вчитель у Житомирській міській раді.
Прес-служба обласної організації партії “Громадянська позиція”
![](https://lh3.googleusercontent.com/-BDL_TzxNeIE/U38OMs0VLVI/AAAAAAAAfuQ/lAil_XNkkJg/s800/%25D0%2593%25D1%2580%25D0%25B8%25D1%2586%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25BE%25201.jpg)