У Житомирі пройшла «неділя моди от бомж-кутюр». ФОТО

У Житомирі мешканці вулиці Шелушкова безкоштовно отримали «неділю моди от бомж-кутюр».

Покази пройшли цими вихідними неподалік від Гоголівської прямо біля сміттєвих контейнерів. Фото і топ моделями виступили безхатченки.

Серед них знайшлися і винятково-обдаровані дизайнери. Для підготовки своєї колекції їм знадобилося 15-20 хвилин і чотири переповнених сміттям контейнери, які попередньо комунальники не прибирали вже декілька днів.

Багата фантазія тонкої творчої душі безхатченка змогла розробити повноцінну ексклюзивну колекцію, у яку ввійшла навіть весільна сукня, створена зі старої тюлі.

Люди без постійного місця проживання влаштували примірку та презентацію нової колекції прямо посеред вулиці.

Однією із свідків такої події стала Оксана, продавець магазину, що знаходиться неподалік від сміттєвих контейнерів.

«Таку «високу моду» біля смітників доводиться бачити ледь не кожну суботу та неділю. Коли сміття у буденні дні ще трохи вивозять, то у вихідні комунальників не дочекаєшся», – говорить жінка.

Безхатченки, з її слів, переривають і розкидають сміття у пошуках прекрасного так, що потім цей мотлох «прикрашає» ледь не весь тротуар навколо контейнерів.

Оксана, як і мешканці вулиці Шелушкова, запрошують владу Житомира відвідати «неділю моди» та обрати собі нові костюми або ж забезпечить своєчасне вивезення сміття.

Репортер Житомира сфотографував переповнені сміттям контейнери сьогодні вранці.