​У Житомирі запрацював “Магазин” для покупок в інтернеті від ПриватБанку

ПриватБанк нещодавно запустив сервіс “Магазин”. 

Його завдання – допомогти жителям різних міст України купувати товари у вітчизняних та зарубіжних інтернет-магазинах.

У Житомирі “Магазин” працює у відділенні Глобал Сіті, за адресою Київська,77. 

Сервіс доступний не тільки клієнтам банку – ним може скористатися кожен бажаючий.

“Сьогодні “Магазин” ”працює в більш 40 містах України. Його особливість в тому, що тут покупця зустрічає особистий консультант по інтернет-продажам, який роз’яснить людині все і відповість на незрозумілі питання. Це добре також тим, що клієнт може при необхідності повернути або замінити товар – консультант роз’яснить, як правильно це зробити. Також банк надає гарантію на покупку, а усі послуги сервісу – безкоштовні», – каже директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв.

В каталозі онлайн-ритейлерів на «Магазині» вже представлені такі українські майданчики, як Comfy, Praktiker, 5ok, TopMall, Gold.ua, знижкові сервіси «Покупон» і Groupon та інші, а також зарубіжні гіганти E-Bay, Amazon, Aliexpress. А зовсім скоро такі “Магазини” мають з’явитися в кожному відділенні ПриватБанку.

Сервіс дозволяє вибирати товар за категоріями, порівнювати ціни на нього у різних продавців і купувати прямо на сайті «Магазину». Тут же можна оформити розстрочку, безвідсотковий кредит від ПриватБанку або зробити покупку по “Оплаті частинами”, якщо даний продавець надає таку можливість. Товари в каталозі можна фільтрувати за маркою, функціями і ціною.

“У “Магазині” можна купити рідкісні та незвичайні товари, яких ви не знайдете в інших українських магазинах, – розповідає керівник відділення ПриватБанку “Глобал Сіті” Юлія Држевецька. – При цьому за покупку тут можна отримати бонуси, а також відкрити картку, відправити або одержати переказ”.

На сайті сервісу є карта, на якій можна відфільтрувати близькі по розташуванню відділення ПриватБанку, в яких є представники “Магазину”. Тут користувачам в режимі офлайн допоможуть безпечно купити товар в інтернеті за вигідною ціною, організувати доставку із зарубіжних інтернет-магазинів, розмитнити, якщо сума замовлення перевищує 150 євро, а також оформити кредит.