Житомирський журналіст в кадрі. Фото

10 вересня у переддень свята Житомира, Центр Суспільних Комунікацій підбив підсумки конкурсу «Журналіст в кадрі».

Патріотична українська музика грала і запрошувала всіх до свята. Ведуча наполегливо кликала і житомирян познайомитися з акулами пера, але очевидно о 16. 00 у середу житомирянам було не до журналістики.

Представники четвертої влади у той час потихеньку збиралися, спілкувалися між собою, обмінювалися емоціями, давали коментарі одне одному для подальших статей. Декому довелося відпроситися з роботи, декому цього так і не вдалося, в результаті на захід прийшли близько 15 представників місцевих ЗМІ. 

На зібрання прийшли представники і від бізнесу – генеральний спонсор ПП «Компанія РОС», і громадські активісти – голова ГО «Мистецьке Полісся» Анна Івченко, депутат Житомирської міської ради Сергій Оніщук та член виконавчого комітету Анатолій Євдощук.

Ведуча переповіла мету заходу та запросила до слова тих, хто і відзначив та визначив переможців конкурсу.

«Центр Суспільних Комунікацій зосереджує свою увагу на розвитку медіа спільноти, солідарності колег, а також поліпшенню їхніх умов праці. ЗМІ українці довіряють більше, ніж церкві, а це вже свідчить про величезну відповідальність перед читачем. Ми нерви суспільства, ми люди з найбільш загостреним почуттям справедливості. Ми на правду кажучи переносники інформації, якою нас інфікують наші герої, доброю чи не дуже. ЦСК вигадує різні заходи, продумує та намагається бути корисними, піднімати рівень фаху і підніматися разом з ним», – пояснила ініціатор заходу.

Пролунав гімн. Захід розпочався.

Визначити найкраще фото в 3-й номінації було нескладно. Протягом двох тижнів Фейсбук спільнота сама, тиснувши на кнопку «Подобається», визначила щасливчика. Аліна Дембіцька отримала винагороду знявши Аліну Зелінську.

Юний митець подякувала за віддані голоси, а також наголосила, що зібрані гроші передасть на допомогу військовим.

Визначитися з другим місцем було складніше – на виграш претендували дві фото. Одна з фотографій набрала багато «лайків» – це фото Олександра Мельничука, в кадрі – Юлія Чепюк, інше фото – Сергія Роздума, в кадрі якого був Вадим Шевчук.

Журналісти, які прийшли на захід, поаплодували двом фото однаково. Тому визначати довелося спонсору заходу, представнику від ПП «Компанія РОС» Олексію: «Усі фото цікаві. Ми підтримуємо журналістську спільноту, бо вважаємо, що це особлива професія, яка впливає на розвиток суспільства, а отже і на розвиток бізнесу. Фото Сергія Роздума як раз, як на мене, відображає нелегку специфіку фаху».

Приємно було почути від Сергія, що це перший виграш у такому конкурсі і з такою винагородою.

У номінації «Вибір журі», яке очолив гуру житомирської фото, дипломований фотограф, професіонал – Леонід Шевчук переміг Сергій Фещенко.

Фотограф пояснив, що визначальним фактором стало те, що фото було життєвим та документальним, без позування.

Переможець сказав, що подібні заходи – це дуже кльово: «Качайте далі місто, нам подобається».

Церемонію заходу організатори закрили, як символ жовто-блакитні кулі зі своїми бажаннями про мир випустили в небо.

Усі гості піднялися на другий поверх готелю «Україна» в офіс Центру Суспільних Комунікацій, аби оцінити виставку фото, які були розвішені на стінах. Там і пройшла виставка від спілки житомирських митців, які роблять ляльки, сувеніри, вишивки, надписи власними руками.

На завершальному етапі Центр Суспільних Комунікацій пригостив представників четвертої влади символічним тортом. Імена журналістів та фотографів були виписані на кожному шматку солодкого виробу. А загалом, з Днем міста!

Фото: Аліна Дембіцька

ГО мають об’єднуватися

Жюрі оголошує переможців

Дівчата гроші віддадуть на потреби військових

Сергій Роздум каже, що це перша перемога з такою винагородою

Подяка від спонсора – вікна “РОС”

Журналісти загадали бажання про мир і випустили кульки в небо

Міні-сюрприз – торт з іменами журналістів, як символ об’єднання