“Чесно” на Житомирщині зустрінеться з кандидатами

Громадський рух ЧЕСНО на Житомирщині, в рамках програми «Чесна Рада», розпочинає публічні та відкриті зустрічі з кандидатами в народні депутати до Верховної Ради України VIII скликання.

Про це повідомляє координатор руху “Чесно” на Житомирщині Володимир Піньковський.

Кандидатам в народні депутати, на паритетній основі, будуть надані рівноправні можливості дати відповіді на низку запитань підготовлених рухом ЧЕСНО в присутності медіа.

Вже сьогодні виборці та громадськість мають чітко знати, з яким намірами йдуть до Верховної Ради обранці з Житомирщини, які ролі та функції будуть виконувати в разі обрання народними депутатами!

Зустрічі відбудуться:

 19 жовтня ( неділя), 15.00 м. Бердичів, виборчий округ №63, вул. Європейська, 26, зала на 3-му поверху.

 20 жовтня ( понеділок), 11.00 м. Житомир, виборчий округ №62, майдан Корольова, 4\2, прес-центр на 1-му поверху Житомирської міської ради

 21 жовтня ( вівторок), 11.00 м. Житомир, виборчий округ №67, майдан Корольова, 12, прес-клуб на 2-му поверху.

Після спілкування з модераторами руху ЧЕСНО в режимі запитання-відповідь журналісти зможуть також задати запитання на будь яку тематику.

В рамках зустрічі кандидатам в народні депутати України буде запропоновано підписати МЕМОРАНДУМ про співпрацю з громадським рухом ЧЕСНО в якому висунуто низку загальноприйнятних громадських вимог до майбутніх народних обранців.

“Чесно” запрошує всіх зареєстрованих кандидатів в народні депутати підтримати цю ініціативу.