На Житомирщині 39-річний чоловік грабував дачі та нежилі будинки, щоб “залити сливу”. Фото

До Новоград-Волинського міськвідділу міліції із заявою про крадіжку із будинку звернувся 51-річний житель райцентру. 

Про це Репортеру повідомили в УМВС.

Заявник розповів правоохоронцям, що до сільського будинку, який залишився йому у спадщину, навідується часто: перевірити, чи все гаразд і підтримати належний порядок. Коли він укотре приїхав до батьківської оселі, то виявив, що хтось уже встиг похазяйнувати у домогосподарстві: одне із вікон будинку було пошкоджене, речі всередині розкидані, а двері до господарського приміщення пошкоджені. 

Коштовностей в оселі чоловік не тримав, а от посуду та інших господарських речей все ж таки не дорахувався.

Під час розмови з місцевими жителями з’ясувалося, що напередодні люди бачили незнайомого чоловіка, який вештався селом у нетверезому стані. Навіть за усним описом ймовірного зловмисника досвідчені правоохоронці впізнали «давнього знайомого», який був частим гостем у відділку міліції. Тож розшукати його виявилось нескладно.

39-річний раніше неодноразово судимий житель району у вчиненні крадіжки зізнався. За його словами, у минулому він був засуджений ще й за зберігання наркотиків. Після цього курити дурман-траву покинув, натомість пристрастився до горілки. На оковиту заробляв звичним способом – крадіжками. Тож викрадене з домогосподарства уже встиг виміняти на спиртне.

Нині триває досудове розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством, подібні дії караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років.