На Житомирщині троє молодиків виготовляли наркотики прямо посеред лісу. Фото

У лісопосадці неподалік одного з сіл Любарського району троє чоловіків виготовляли наркотики.

Про це Репортеру повідомили в УМВС.

Із собою до лісу вони привезли механічну м’ясорубку, каструлі та інше приладдя. От тільки замість звичних продуктів харчування молодики запаслися рослинною масою, окремими медичними препаратами та рідиною із запахом ацетону. 

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів на територіїЛюбарського району працівниками міліції було виявлено невідомих осіб, які в лісопосадці займалися виготовленням наркотичних засобів, – розповідає керівник районної міліції Михайло Сорока. – На місце події прибула слідчо-оперативна група райвідділу, яка встановила особи відпочивальників і задокументувала їх протиправну діяльність.

Як з’ясувалося, лісовиками-нарколюбителями були жителі селища Любара, одному з яких 27, двом іншим – по 29 років. Молодики пояснили, що вибралися за межі райцентру, аби в лісі виготовити і вжити наркотичні засоби. До речі, один із них лише місяць як звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання також за наркозлочини.

З місця «пікніку» правоохоронці вилучили 5 пляшок, заповнених рідиною темно-зеленого кольору із характерним запахом ацетону, три поліетиленові пакети із подрібненою рослинною масою, а також інше приладдя для виготовлення наркотиків.

Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Водночас інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань з визначенням попередньої правової кваліфікації за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Втім, як повідомив Михайло Сорока, в подальшому за висновками експертів можливо відкриття ще одного кримінального провадження, вже за фактом організації місця для незаконного вживання і виготовлення наркотичних засобів (ст.317 Кримінального кодексу України).