Проти кандидата Івана Литвина застосовують чорний піар

“Після перебування у зоні АТО Іван Литвин прийняв рішення балотуватися в народні депутати. 

Він побачив зсередини стан української армії, владу і суспільство. Іван Литвин зрозумів, що змінити ситуацію можна лише на державному рівні, приймаючи закони, які захистять український народ і його Героїв-захисників.

Але чим більше шансів у нього на перемогу, тим більше бруду намагаються на нього вилити конкуренти. 

Іван Литвин не побоявся виступити проти старих політиків, котрі звикли роками обманювати людей. Політики старої генерації, які вважають територію 66-го виборчого округу своєю вотчиною, почали застосовувати давні провірені методи сфабрикованих фактів, відкритої брехні і безпідставних звинувачень.

У мережі Інтернет та на телеканалах, що належать олігархам – представникам злочинної влади, почали з’являтися брехливі відеоролики, які містять неправдиві факти про беззаперечного лідера Івана Литвина. На території округу ночами розклеюються листівки проти кандидата. Усе це інформаційне сміття шите білими нитками. І конкуренти самі це розуміють, бо підставляються на очевидних речах. 

Жодних серйозних фактів проти молодого кандидата у майстрів чорного піару немає. Адже вся діяльність Івана Володимировича і його команди – прозора і відкрита. Чесність – та якість – беззаперечна перевага Івана Литвина перед заздрісниками-опонентами.

Життя, батьківська наука, служба в Збройних Силах України, власна професійна діяльність загартувала чоловіка, який раз і назавжди вирішив захищати інтереси жителів України в парламенті. Іван Литвин навчився долати перепони, не боючись провокацій і продовжуючи вірний шлях до поставленої мети.

Іван Литвин зі своєю командою щодня проводять зустрічі з жителями міст і сіл Полісся; вивчають проблеми краю, аби вирішити їх у майбутньому парламенті.

Місцеві жителі не вірять брехні і виражають кандидату підтримку. Адже увагу до людських проблем зчорнити провокаціями неможливо. Справжня сила в руках народу, а не політиків-хапуг.”

Анатолій Петренко