У «Народному фронті» найбільше людей, які здатні запропонувати адекватну реформу армії. Вікторія Сюмар

У партії «Народний фронт» найбільше комбатів – людей, які знають, що таке війна, які здатні запропонувати адекватну реформу армії.

На це звернула увагу медіа-експерт, екс-заступник секретаря РНБО, кандидат у народні депутати від «Народного фронту» Вікторія Сюмар в ефірі «Національних дебатів» на Першому національному телеканалі.

Про це повідомляє сайт “Народного фронту“.

«В контексті позаблокового статусу ми однозначно є прихильниками вступу до Північно-Атлантичного альянсу. Це досвід, який показує, що в такий спосіб Україна буде найбільш захищеною», – наголосила Вікторія Сюмар.

За її словами, російська агресія була відповіддю на Майдан, на бажання українців бути вільними й «самим визначати, в які блоки нам вступати, з ким об’єднуватися – з Європейським Союзом, або з Митним союзом, куди нас активно тягнули».

«На жаль, ця агресія почалася на третій день, коли люди з Майдану прийшли у владу. Очевидно, що ми маємо робити висновки. Висновки з того, що люди Януковича призначили міністром оборони громадянина Росії, який розвалював українську армію. Армії практично не було в той момент, коли прийшла нова влада. Після Майдану Арсенію Яценюку і Олександру Турчинову все це треба було відновлювати», – наголосила Вікторія Сюмар.

Прес-служба “Народного фронту”