Прозора робота перевізників – підняття ціни на проїзд

На минулому пленарному засіданні я говорив депутатам про те, що слід призупинити це рішення і просити перевізників надати обґрунтування підвищенню тарифів.

Крім того, я зазначав, що не хочу, щоб маршрутки їздили центром нашого міста. Нам потрібно провести транспортну реформу, змінити маршрути так, щоб вони не заважали комунальному електротранспорту. 

Відверто кажучи, у мене зараз немає ніякого бажання відстоювати позиції перевізників, бо вони працюють по-чорному. Я розумію їхні аргументи про подорожчання паливно-мастильних матеріалів і те, що вони не можуть собі дозволити повністю замінити рухомий склад. Проте, ми всі знаємо, яким чином вони працюють: зарплата водія у них мінімальна – 1300 гривень, кількість людей непрозора, автобуси неоформлені, пасажиропотік не можна проконтролювати.

Я переконаний: поки ми не знатимемо нічого про їхні прибутки і не матимемо реальних цифр, підвищувати вартість проїзду не можна.

Я працюю у комітеті промислової політики і підприємництва і збираюся контролювати такі питання. Податки мають бути адекватними, але й про чорні схеми потрібно забути назавжди.