Хто насправді керує Житомирською ОДА?

Ті, хто уважно стежить за публічною діяльністю Житомирської облдержадміністрації не змогли не помітити, що в останній місяць там щось змінилося, щось відбувається, щось коїться.

Все це знайшло відображення в новому та дещо бульварному стилі подачі матеріалу на офіційному сайті державної установи, низці ляпів в піар підходах при висвітленні подій, та справжній скандал з приводу моєї публікації на сайті щодо призначення голів РДА.

З огляду на це багато хто задає собі риторичне та справедливе запитання, а що власне сталося, змінилося, та які ті істині та приховані причини всього того що відбувається?

А відбулось і сталось наступне: до нас, десь місяць тому назад, заслали «круту» піарницю та політтехнолога, яка за цей час і перевернула все догори дригом перш за все, в стінах ОДА. Ця особа абсолютно безпідставно та безапеляційно дозволяє собі в головній державній установі області керувати всіма, всіма, всіма і всім, всім, всім, при тому, абсолютно не маючи на це ніяких юридичний підстав. 

Чому так сміливо стверджую, та тому, що станом на 02 квітня ця персона не перебувала в штаті облдержадміністрації на будь якій посаді, а за офіційною відповіддю заступника голови ОДА, керуючого справами В’ячеслава Поліщука станом на 06.04. 2015р. жодна особа не значиться ні в якості помічника та радника голови, отож, офіційно нашому голові ніхто нічого не радить і офіційно ні в чому не допомагає, а жаль, а це, я так вважаю, дуже і дуже погано…                                

Виходячи з вище перерахованого стверджую, що на «ліцо», як то кажуть, грубе порушення норм низки законодавчих актів, які регламентують діяльність державної установи, яка має працювати виключно в правовому руслі і не перетворювати цей заклад в приватний клуб по будь яким інтересам. Не безпідставно припускаю, що причиною саме таких метаморфоз в ОДА є присутність саме цієї особи, бо так грубо і безцеремонно діяти може тільки зайда, яка не розуміється на тонкощах державного управління та специфіці нашого поліського краю.


Довідково: Барскова Вікторія Вікторівна, колись мешкала м. Миколаєві де починала свою кар’єру в якості вихователя дитячого садочка, потім, для багатьох доволі несподівано, працівник місцевого 7 телеканалу, далі – сама столиця Київ, робота генеральним продюсером на каналі UBC, робота на СТБ, програма «Битва екстрасенсів», медіа холдингу Віктора Пінчука. Подейкують, що в недавньому минулому була ще робота технологом в групі Приват та тісна, давня та плідна співпраця з організацією “глибокого буріння”.  

Виявляється, що на Житомирщині пані Барскова не новачок, була вже восени в період парламентської кампанії та бачили її в оточені одного з заступників міського голови. Отож, дивлячись на вище сказане припускаю, що привела її сюди добре організована та злагоджена група осіб, яка хоче міцно тримати і ситуацію, і голову, і область на контролі, а в якості «смотрящєго» виступає вище вказана особа. Правда, офіційно оформити Барскову В.В., можуть і заднім числом по цивільно-правовій угоді де будуть вказані «копійки» її офіційної платні, але цей документ все рівно не буде відображати її істину роль і функції в нашій ЖОДА.                           

Чому так кажу, а тому, що тільки проживання в готелі цієї пані вартує біля 10 000 тисяч гривень в місяць, а ще потрібно харчуватися, кошти на таксі, та і щось має бути в залишку !

Правда і те, що якщо Вам потрібно насправді вирішити якесь нагальне питання в компетенції цієї державної установи то звертайтесь напряму, не влаштовуйте нікому не потрібних формальностей, тим більше, якщо каналів виходу на вищий рівень до «самої» групи прийняття рішень не має, або не має достатніх ресурсних можливостей.                 

От воістину приказка «хвіст крутить собакою», як на мене тут дуже і дуже доречна…