Набережний квартал – якість житла та швидке будівництво по всій Україні

Вже сьогодні назва «Набережний квартал» асоціюється з якістю житла та швидкістю будівництва, адже історія компанії почалася не далі як в 2012 році. 

Саме тоді одна мрія перетворилася в найбільший будівельний проект в місті Хмельницькому, і 12-ти секційний будинок, недалеко від річки, став справжньою окрасою міста.

А на сьогоднішній день «Набережний квартал» – це об’єкти по всій Україні, в таких найбільших містах як Київ, Житомир, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Львів, Тернопіль, Чернівці, Черкаси, Дніпропетровськ, Харків, Одеса.

Набережний квартал – якість житла та швидке будівництво по всій Україні

Основна стратегія компанії – якісне та швидке будівництво житлової нерухомості при доступній вартості квадратного метра. Візитною карткою “Набережного кварталу” є, насамперед, панорамні вікна з фасадної сторони будинку. Вони надають будинку вишуканість і забезпечують неперевершений вид з вікон квартир. А зовнішній вигляд будівель незвичайний та оригінальний, з унікальними архітектурними рішеннями.

Набережний квартал – це не просто будинок, це маленький всесвіт, який огортає вас теплом і турботою день за днем, роблячи ваше життя більш приємним, трохи легшим та радіснішим. У житлових комплексах «Набережний квартал» продаються квартири, в які хочеться повертатися. Кожна квартира індивідуальна і створюється саме для вас та для вашого комфорту.

«Набережний Квартал» – це якісне житло за справедливою ціною, високі темпи будівництва; це гарантія, підкріплена вже зданими квартирами і об’єктами, що будуються в 13 областях України.

Телефонуйте за номером (067) 67-44-550 і дізнайтеся про вигідні пропозиції покупки квартири або комерційної нерухомості в «Набережному кварталі»!

Офіс продажів ЖК «Набережний квартал» знаходиться за адресою: м.Житомир, вул. Бородія, 50а.
Час роботи офісу – з 9.00 до 21.00, без вихідних.

Набережний квартал – якість житла та швидке будівництво по всій Україні

«Набережний Квартал» – вигідна інвестиція!