Під Києвом затримали сепаратиста-дальнобійника родом із Житомирщини. Фото

Проросійського водія затримали активісти та охорона Гостомельського склозаводу, куди він сам приїхав за продукцією.

Про це пише у фейсбуці Євген Козирев.

За його словами, два дні тому на прохідну заводу зайшов чоловік зі словами: “Вас тут не всіх ще росіяни постріляли – чекайте скоро прийдуть і постріляють”.

“Цим дебіл…дом виявився шофер-дальнобійщик, мешканець м Київ, який приїхав на завод на своїй “фурі” за продукцією. Водій  повідомив, що постійно їздить у Донецьк і Луганськ. Намагався розповідати що він з Білорусії, потім з Одеси. Не буду вдаватися в подробиці того, що відбулося у спілкуванні з ним, але закінчилося тим, що утирка на завод не пустили, охоронна фірма “Сигнал” склала акт, була викликана Ірпінська міліція, приїхав наряд, прийняті заяви. Після спілкування з нами ватник самостійно вирішив зірвати всі наклейки “RUS” на машині“, – написав Євген.

На дану поїздку його найняла Одеська компанія автоперевізників, яка вже про це пошкодувала, зазначає активіст. А водія відпустили, порадивши йому їздити дорогами Росії.

Згідно паспортних даних, водій Іван Шепетько народився в Житомирській області, зараз проживає в Солом’янському районі Києва.