​На Житомирщині чоловік за іконою ховав наркотики

Зелені рослини коноплі на городі, сухі – на горищі, подрібнені і готові до вжитку – за іконою у хаті, – усе це виявили працівники міліції під час санкціонованого обшуку за місцем проживання жителя Малинського району. Триває досудове розслідування.

У рамках кримінального провадження міліціонери провели санкціонований обшук у домоволодінні жителя одного із сіл Малинського району. На присадибній ділянці 50-річного господаря було виявлено посіви конопель, які правоохоронці спололи. За словами чоловіка, він вирощував нарковмісні рослини для власного споживання.

На горищі будинку «агроном» облаштував місце, де дбайливо висушував вирощене на городі зілля. Звідти міліція вилучила 150 сухих рослин коноплі.

Готову до споживання нарковмісну масу, як виявилося, чоловік зберігав за іконою в одній з кімнат будинку. Поряд правоохоронці знайшли ще один згорток із насінням коноплі. Окрім того, виявили і спеціальний пристрій для вживання наркотиків.

Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. 

Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

За чинним законодавством агроному-нарколюбителю загрожує штраф, виправні роботи, піврічний арешт, обмеження чи позбавлення волі строком до 3 років.

Прес-служба УМВС України в Житомирській області, за повідомленням Малинського МВ УМВС