На Житомирщині знайшли хлопця, який втік з дому через конфлікт з матір’ю

21 серпня до Олевського РВ УМВС Житомирщини звернулась жителька райцентру із заявою про зникнення 11-річного сина. Упродовж доби працівники міліції розшукали хлопця та повернули додому.

У ході першочергового з’ясування обставин було встановлено, що Сашко зник ще 18 серпня, однак мати звернулась до міліції лише через три дні після цього. За її словами, того дня між ними сталася суперечка і син у розпалі емоцій пішов з дому.

Родина зниклого хлопця відома правоохоронцям через дрібні адмінпорушення. Мати час від часу зловживає спиртним і раніше уже притягувалася до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків по догляду за дітьми.

– Вплив на сина мати втратила давно, відповідно контролювати його дії вона не в змозі, – розповідає начальник ВКМСД УМВС України в Житомирській області Галина Шилова.

Відтак працівники міліції розпочали пошук 11-річного хлопчика із встановлення його друзів та знайомих. Незабаром вдалося знайти таких нових товаришів, з якими, як згодом з’ясувалось, і був увесь цей час втікач.

Оперативники карного розшуку виявили хлопця в одному з сіл району та, поспілкувавшись з парубком, переконали повернутись додому.

Також провели працівники райвідділу і чергову бесіду з матір’ю хлопця щодо належного догляду та виховання неповнолітнього.

– Нині ця сім’я буде під посиленою увагою правоохоронців та соціальних служб, – зазначила Галина Шилова.