Олена Галагуза й Віктор Мельниченко хочуть вийти з громадської ради при ОДА

Члени Громадськї ради при Житомирській ОДА Олена Галагуза і Віктор Мельниченко звернулися з відкритим листом до голови цієї ради Володимира Стельмаха, у якому проінформували про намір вийти зі складу ради.

“Шановний Володимиру Івановичу,

Уже несила терпіти і спостерігати за тим, у що перетворилася громадська рада (ГР) при облдержадміністрації. Прикро констатувати, що певні угрупування у ГР дискредитують поняття громадянського суспільства, лобіюючи інтереси одіозних людей. Вже не кажучи про деяких членів ГР, які не посоромилися, маючи за плечима сумнівне минуле/теперішнє, стати пліч-о-пліч із тими, хто дійсно прагне і робить зміни у своїх галузях накраще.

Ще раніше громадські слухання у різних установах та органах Житомирщини та обласного центру перетворили у фарс, коли стали проштовхувати кандидатури з кабінетів та від обранців. Тоді було помітно, як мимоволі частина активістів обернулася на тітушок. Не кращим виглядає й у цих збіговиськах участь певних членів ГР, які поводяться безпардонно і також налагодили бізнесову схему відстоювання інтересів. Прикро, коли на них посилаються у медіа як на членів ГР, які мали б займатися громадською роботою, а не прикриватися нею, тримаючи дулю в кишені.

Було дуже приємно познайомитися ближче з колегами з різних комісій та нашої невеличкої з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю. Ми встигли провести одне засідання, де порушили актуальні питання. Проте висловлюємо намір вийти з громадської ради при Житомирській облдержадміністрації. Ми й надалі будемо продовжувати, як власне і завжди, займатися професійною діяльністю, питаннями свободи слова. Останній рік, крім всього іншого, займаємося і волонтерством. Принагідно дякуємо усім, хто днями допоміг із бензопилами для наших захисників, а зараз вирішуємо питання постачання харчування у Волноваху, де житомирян фактично залишили напризволяще.

Олена Галагуза, голова комісії з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю громадської ради при Житомирській облдержадміністрації

Віктор Мельниченко, заступник голови комісії з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю громадської ради при Житомирській облдержадміністрації

17.08.2015 р.