На Культурну версію Дня міста у Житомир з’їхалися кращі артисти з усієї України

Проект «День міста. Культурна версія» 10 вересня вже вчетверте відбувся у Житомирі. Глядачами стали тисячі людей, які з року в рік приходять, щоб подивитися довгоочікуване шоу.

Цього року свято відбулося за підтримки першого заступника міського голови Житомира Сергія Сухомлина.

«Це вже четверта культурна версія і цей проект виник в той час, коли день міста, відзначався наступним чином: керівництво міста та області стояло на сцені і все місто проходило під сценою і поздоровляло керівників p Днем міста. Ми тоді вирішили змінити формат. Ми хотіли дати таку культурну складову: це обов’язково вуличний театр, симфонічна музика і цього року у нас взяла участь у святі всім відома співачка Джамала», – зазначив Сергій Сухомлин.

На виступ до Житомира з’їхалися кращі артисти з усієї України. Незмінний режисер «Культурної версії» Петро Авраменко зробив усе можливе, аби виправдати очікування житомирян.

«Як на мене, поєднання досить цікаве, тому що ми тут бачимо і театр, ми тут бачимо і дійство, але шоу не заради шоу, а дійство, яке несе в собі думку. Складність в тому, що у нас на це про все 1 день репетиційний», – розповідає Петро Авраменко.

Вистава від львівського театру «Воскресіння», театральний пролог у виконанні акторів Житомирського музично-драматичного театру імені Кочерги, світові музичні кіношедеври від одного з кращих європейських оркестрів LORDS OF THE SOUND не залишили житомирян байдужими. Сергій Сухомлин звертаючись до присутніх на заході зазначив, що проведення Культурної версії Дня міста стали можливими лише завдяки героям військовим.

«Це чудове святкування було б неможливе без наших хлопців, без нашої 95-ї бригади, які сьогодні на Сході країни захищають нас. Тому я пропоную вшанувати хвилиною мовчання всіх тих героїв, які віддали своє життя за нашу з вами свободу, за незалежність України», – звернувся до громади Сергій Сухомлин.

Ушанувавши героїв, житомиряни виконали державний гімн України. Глядачі «Культурної версії» поставили високу оцінку святу, організатори ж пообіцяли і надалі продовжувати традицію культурного святкування дня міста.

Фото: Олександр Майструк