На Житомирщині затримали підпільних лісорубів

Двоє чоловіків були затримані правоохоронцями під час незаконної вирубки і завантаження до автівки деревини на території Ушомирського лісництва. Нині за даним фактом розпочато досудове розслідування.

Правопорушення виявили працівники лісового господарства, які і повідомили до Коростенського міськвідділу міліції. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої виявили у лісі автомобіль ЗІЛ, бензопилу та двох місцевих жителів віком 37-ми та 36-ти років, які займались незаконним видобутком деревини. У вантажному відсіку автівки правоохоронці виявили два десятки укомплектованих кругляків свіжозрізаних стовбурів вільхи.

За словами чоловіків, вирубані дерева вони мали намір використати для заготівлі дров на опалення будинків у зимовий період.

Для подальшого з’ясування обставин затримані разом з транспортними засобами були доставлені до міськвідділу.

– Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ст.246 (Незаконна порубка лісу) кримінального Кодексу України, – повідомив начальник Коростенського МВ Ігор Жміда.

За чинним законодавством затриманим загрожує покарання у вигляді штрафних санкцій, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років та конфіскацією незаконного добутого.

Коростенський МВ УМВС України в Житомирській області