​Народний депутат Андрій Помазов розповів студентам ЖДТУ про центри правової допомоги населенню Житомирщини

Житомирський державний технологічний університет 24 вересня відвідав народний депутат України, радник Міністра юстиції Андрій Помазов. В рамках візиту він поспілкувався із ректором ЖДТУ Петром Мельничуком, а також провів лекцію для студентів і співробітників факультету обліку та фінансів.

Зокрема, у своєму виступі Помазов зробив акцент на новаціях, запроваджених Міністерством юстиції, зважаючи на реформу виконавчої служби. За досить короткий період в територіальних управлінннях органів юстиції було замінено керівників та 70 % співробітників. Ці місця зайняли молоді фахівці, які попередньо пройшли конкурсний відбір. Разом з тим, Андрій Помазов наголосив на тому, що уже зараз студенти Житомирського державного технологічного чи будь-якого іншого вузу України можуть пройти стажування у різних підрозділах Міністерства юстиції.

Користуючись нагодою, нардеп розповів про відкриття в усіх регіонах країни центрів безоплатної правової допомоги. На Житомирщині таких чотири, один з яких працює в обласному центрі за адресою майдан Соборний, 1, каб 101. За безкоштовною юридичною допомогою звернутися туди можуть переселенці, учасники АТО, військові, діти-сироти та представники соціально незахищених верств населення. За 3 місяці роботи до центрів у Житомирі, Бердичеві, Коростені та Новоград-Волинському надійшло білше 600 заяв. 

Центри працюють цілодобово, звернутися туди можна за телефоном 0800-203-103, вказуючи свою особу та контактну інформацію або на правах анонімності. Скористатися послугами центру можуть і студенти.

Зустріч із Андрієм Помазовим ініціювала кафедра економічної безпеки, публічного управління та адміністрування ЖДТУ спільно із Головним управління юстиції в Житомирській області.

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету