“Віз щастя” зібрав у Житомирі понад півсотні народних майстрів з різних куточків України

12 вересня житомиряни зійшлися до парку культури та відпочинку, аби відсвяткувати День міста разом з “Об’єднанням “Самопоміч”. Традиційний “Віз щастя” зібрав понад півсотні народних майстрів з різних куточків України, які презентують свої вироби.

Для усіх охочих на святі діють патріотичні майстер-класи, діти бавляться на майданчиках, а також демонструють свої спортивні таланти. Лідер “Об’єднання “Самопоміч” у Житомирі Наталія Чиж певна: саме об’єднавши людей, можна відродити народні традиції.

“Ми всіх об’єднуємо, всю громаду, і закликаємо до єдності. А взагалі сьогодні славне свято нашого міста – 1131 рік. Ми пишаємося нашим містом, ми його любимо, у нас є гарні традиції, у нас є гарні місця, але ми маємо їх відродити. Ми – житомиряни, перш за все повинні вивчати нашу історію, любити наше місто і відроджувати наші традиції”, – зазначила Наталія Чиж.

На святі діє польова кухня, своїх гостей волонтери від “Самопомочі” пригощають кашею. Скуштували каші і військовослужбовці, які повернулися додому із зони АТО.

“Ми хочемо подякувати організаторам таких польових кухонь, організаторам таких свят для дітей, з цього і починається українська перемога: із єднання, із виховання, із суспільної моралі, яка покликана на те, щоб усвідомити, що ми є сильна держава, у нас є місто Житомир, є люди, які воювали, воюють і будуть воювати заради людей”, – зазначив боєць батальйону “Айдар”.