За сприяння нардепів від «Блоку Петра Порошенка» на військовому аеродромі під Житомиром відновили злітну смугу

23 вересня народні депутати від фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат та Юлій Мамчур відвідали військовий аеродром в смт Озерне, де стали свідками першої перевірки нового покриття військовими літаками.

За словами Борислава Розенблата, ремонт розпочали півроку тому. На час проведення робіт житомирські пілоти тренувалися на летовищі у Старокостянтинові:

«Сьогодні ми разом з моїм колегою Юлієм Мамчуром були присутніми під час визначальної події для нашого міста та області – на рідну землю, повернулися літаки та пілоти, які з квітня перебували у вимушеному відрядженні на авіабазі у містечку Старокостянтинові. Вони і перевірили відремонтовану злітну смугу. На превеликий жаль, нині в країні немає достатньо коштів, щоб повністю профінансувати ремонтні роботи, тому ми залучити до цього процесу житомирських підприємців та меценатів. Велика подяка усім, хто відгукнувся!», – повідомив нардеп.

Він також додав, що відремонтувати злітну смугу довжиною 3 кілометри та шириною 80 метрів коштує дуже дорого. На це пішло близько 600 тисяч гривень, значну частину з яких надало підприємство, що належить родині Борислава Розенблата.

За активну спонсорську допомогу у відбудові штучної злітно-посадкової смуги військового аеродрому та підтримку обороноздатності держави народним депутатам вручили подяки від командувача Повітряних Сил ЗСУ Сергія Дроздова.