​На Житомирщині знесуть незаконно побудовані споруди у прибережній смузі та повернуть майже 20 га землі водного фонду державі

За результатами розгляду позову прокуратури Малинського району, постановою Рівненського апеляційного господарського суду розірвано договір оренди майже 20 га землі водного фонду – ставу та зобов’язано орендаря знести незаконно побудовані у прибережній смузі споруди, а землю повернути державі.

Установлено, що у 2009 році, між Малинською райдержадміністрацією та ТОВ “Рибацький хутір”, терміном на 30 років, укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду – ставу площею 19,6 га, розташованої на території Пиріжківської сільської ради для риборозведення.

Однак товариство, усупереч вимог Водного та Земельного кодексів України, незаконно побудувало на прибережній захисній смузі будинок рибалки площею понад 70 кв.м. та 5 малих архітектурних споруд.

За принципової позиції прокуратури району, в апеляційному порядку скасовано неправомірне рішення суду першої інстанції, а орендаря зобов’язано привести землю у попередній стан і повернути її у власність держави.

Прес-служба прокуратури Житомирської області 

Як писав Репортер Житомира, у Житомирі недалеко від підвісного мосту у Житомирі екс-керівник УДАІ УМВС у Житомирській області полковник Володимир Недельский збудував біля річки Тетерів чималий будинок по 3-у пров. Чуднівському, закрив берег та встановив пірс.