Сергій Сухомлин правильно підійшов до впровадження енергоефективності, – ​Володимир Гройсман

Енергоефективність та передача повноважень на місця – такі основні теми голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко обговорили з представниками виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Житомирі. 

Під час зустрічі першого заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин презентував віце-прем’єру та спікеру українського парламенту досягнення міста у впровадженні технологій енергозбереження та енергоефективності. За словами Володимира Гройсмана перший заступник міського голови достатньо системно та ефективно підійшов до впровадження енергозберігаючих технологій.

«Те, що я почув від Сухомлина Сергія Івановича щодо вашої енергоефективності, щодо роботи з міжнародними інституціями – в моєму досвіді міського голови теж була співпраця з такими інституціями і достатньо успішна. Те, що я побачив: є системний погляд на зменшення споживання газу, що є надзвичайно актуальним в Житомирі, на модернізацію полігона, на модернізацію котелень, на те, щоб робити певну реконструкцію по водозабору і міському “Водоканалу”. Це все дуже серйозний напрямок щодо енергоефективності і він достатньо системний. Тому я вважаю, що з децентралізацією є можливості реального впровадження цих проектів в життя», – сказав голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

В рамках візиту до Житомира голова Верховної Ради та Віце-прем’єр-міністр ознайомились з безпосереднім впровадженням енергоефективних технологій в дитячому садочку № 42. За Сергія Сухомлина цей дошкільний навчальний заклад обрано невипадково.

«Вчаться і ходять в цей садок певні категорії. У першу чергу категорія соціально незахищених житомирян. Тому на цей садок був пріоритет, навіть у плані першочерговості робіт, тому цей садочок просунувся навіть по роботах дещо краще, ніж інші садочки. Тому ми цей дитячий навчальний заклад і взяли, хоча могли поїхати в будь-який інший садок і показати, як ведуться роботи. Вінниця насправді вже давно пішла вперед і Житомир, на жаль, тільки наздоганяє Вінницю. Але досить високо оцінено те, що зроблено за цей рік у Житомирі, у Житомира є перспектива», – сказав Сергій Сухомлин