​Тетяна Піскарьова запрошує на концерт «Я люблю Житомир»

26 січня 2016-го року (вівторок), о 19:00, у концертному залі телецентру (вул. Театральна, 7) в рамках всеукраїнського туру «Я – Україна» співачки Тетяни Піскарьової відбудеться концерт «Я люблю Житомир».

«Україна починається з кожного з нас! З впевненістю можу сказати, що тепер, після Революції Гідності, Україна – це кожен з нас, це ми, наше життя, наші будні та свята, наші радості та перемоги. Ось уже скільки часу як наша Батьківщина у вогні і, як ніколи, потребує великої любові, вдячності та гордості, – каже Тетяна. – Навесні 2015 року стартував мій концертний тур, в якому головне не гасла, а любов і вміння жити в нашій новій гордій країні. Я співаю в кожному місті України про кохання, життя таперемоги. Ми їдемо не тільки у великі міста, але й у ті куточки країни, де українського артиста бачать вкрай рідко. Тому що ще зовсім недавно українська пісня не могла прийти на зустріч до своєї публіки … Але все змінилося! І тепер я на власному прикладі буду привозити українську естраду в кожне навіть найменше містечко моєї улюбленої Батьківщини. Більше того, на своїх концертах я хочу підтримати починаючих артистів, дорослих і дітей, розділити з ними місце на сцені та разом з вами, дорогі глядачі, гідно їх оцінити».

«Я – Україна» – це не просто концерти, це музичні подарунки кожному місту нашої єдиної країни. Саме з метою висловити вдячність і любов до всіх українців Тетяна Піскарьова вирішила відзначати в назві концертів кожен куточок України. Адже всі населені пункти нашої країни – це в першу чергу сильні духом люди, які вміють любити Життя, свою Батьківщину і свою Пісню!

Співачка підготувала для всіх українців програму з улюблених хітів і нових пісень. Також на всіх концертах Тетяни Піскарьової обов’язково прозвучать композиції з циклу «Музичні листи на війну», що вже встигли стати піснями-сповідями для українських родин, які відправили на війну своїх синів, батьків і чоловіків.

Артистка обіцяє глядачам незабутні враження та справжню насолоду чудовим живим звуком. Не обійдеться і без яскравих спеціальних гостей і зіркових дуетів! У Житомирі разом з Тетяною на сцену вийдуть співачка Лєна Дарк, а також заслужений артист України, композитор і виконавець Олег Шак. А ще в кожному своєму концерті співачка буде підтримувати починаючих артистів (як дорослих, так і найменших), заявки на участь можна відправляти на e-mail: t.piskaryova@gmail.com.

«Дорогі глядачі, підняти українську культуру та українські пісні ми зможемо тільки разом, сама я не впораюся. З нетерпінням чекаю вас на концертах всеукраїнського туру «Я – Україна»! 26січня о 19:00 зустрічаємося у Житомирі, в концертному залі телецентру», – запрошує Тетяна Піскарьова.

Квитки на концерт «Я люблю Житомир» можна придбати у касах міста та замовити за номером телефону (097) 741-25-73.