На Житомирщині виявили підпільний горілчаний цех. Фото

Співробітниками податкової міліції Житомирської області спільно з прокуратурою виявлено та нейтралізовано підпільний цех по виробництву фальсифікованих горілчаних виробів, повідомляють в ДФС.

Цех функціонував в передмісті одного з районних центрів області. Організували незаконне виготовлення та збут сурогату двоє ніде не працюючих мешканців районного центру.

“Інгредієнти, з яких вироблявся фальсифікат, – бутлегери – замовляли в Інтернет-мережі та отримували через одну із логістичних фірм. Виробничий процес змішування спирту з водою та розливу в тетра-пакети проходив у приватному підсобному приміщенні в умовах повної антисанітарії”, – йдеться в повідомленні.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків податківцями вилучено «готової продукції», яка знаходилась в автомобілі, на суму 80 тис. грн., спиртовмісної прозорої рідини – орієнтовно на суму близько 200 тис. грн., рідини бурого кольору – на суму 30 тис. грн., обладнання, а саме: тетра-пакети, каністри ємністю 20 л, спиртометри, лійки, шланги, пристрій для наповнення тетра-пакетів та харчові ароматизатори.

Орієнтовна вартість вилученого складає більше 300 тис. грн.

“Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Житомирській області за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Житомирській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч. 3 ст. 204 КК України, за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом використання обладнання, що забезпечує їх масове виробництво з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а також, незаконний збут даних товарів”, – підсумовують податківці.